Çarşamba’da Yeşilırmak Şenlikleri Başlıyor
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Çarşamba’da Yeşilırmak Şenlikleri Başlıyor
07.07.2022 11:46:38

 

Çarşamba’da Yeşilırmak Şenlikleri Başlıyor

Çarşamba Belediyesi, Geleneksel Yeşilırmak Şenlikleri ile Çarşamba’da festival rüzgârı estiriyor. Çarşamba Belediyesi düzenlediği Geleneksel Yeşilırmak Şenlikleri ile Ekin Uzunlar, Irmak Arıcı, İsmail Altunsaray konserleri, Halk Oyunları Gösterileri, Off-Road ve Rahvan At Yarışları ile vatandaşlarla buluşuyor.

Çarşamba’da festival heyecanı başlıyor. Çarşamba Belediyesince düzenlenen Geleneksel Yeşilırmak Şenlikleri’nde birbirinden değerli isimler Çarşamba’da sahne alacak. Ekin Uzunlar, Irmak Arıcı ve İsmail Altunsaray konserleri ile dinleyenleri eğlence dolu anlar bekliyor. Halk Oyunları Gösterisi ile Türkiye’nin dört bir tarafından gelen 250 kişilik ekip 3 gün boyunca birçok yörenin halk oyunu gösterisi ile sahne alacak. Macera tutkunları Off-Road yarışlarında buluşacak, Rahvan At Yarışları ile heyecan dolu dakikalar yaşanacak. 17 Temmuz Pazar günü Off-Road Yarışları ile başlayan şenlik programında; 21-22-23 Temmuz’da Halk Oyunları Gösterisi izleyiciler ile buluşacak. 22 Temmuz tarihinde Irmak Arıcı, 23 Temmuz’da İsmail Altunsaray, 24 Temmuz’da Ekin Uzunlar sahne alacak. Geleneksel Rahvan At Yarışları 24 Temmuz günü sporseverlere heyecan dolu anlar yaşatacak. Çarşamba Belediyesi tarafından düzenlenen Geleneksel Yeşilırmak Şenlikleri’nde vatandaşları dolu dolu bir etkinlik takvimi bekliyor.

Geleneksel Yeşilırmak Şenlikleri Başlıyor

Geleneksel Yeşilırmak Şenlikleri’nin Çarşamba’da dolu dolu geçeceğini belirten Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, bu yaz Çarşambalıları birbirinden güzel etkinliklerin beklediğini söyledi.

Yeşilırmak Şenlikleri’ne dair açıklamalarda bulunan Başkan Doğan, “Geleneksel Yeşilırmak Şenlikleri’mize 17 Temmuz itibarı ile başlıyoruz. Çarşambalı hemşehrilerimizi birbirinden güzel etkinlikler ve konserler bekliyor. Kültür sanat alanında Çarşamba’mızın adını duyurmaya, hemşehrilerimizi çeşitli etkinliklerle buluşturmaya devam ediyoruz. İnşallah çok güzel bir program ile hemşehrilerimizle buluşacağız. Ekin Uzunlar, İsmail Altunsaray, Irmak Arıcı gibi değerli isimleri Çarşamba’mızda ağırlıyoruz. Hem hemşehrilerimiz kulaklarının pası silinecek hem de birbirinden güzel şarkılara eşlik ederek günlük hayatın stresinden biraz olsun uzaklaşma fırsatı bulacaklar. Macera tutkunlukları Off-Road Yarışlarımızda adrenaline doyacak, Gelenekse Rahvan At Yarışlarımız ile jokeylerimizin heyecanına ortak olacağız. Ülkemizin dört bir tarafından gelecek 250 kişilik ekip Halk Oyunları Gösterileri ile 3 gün boyunca bizlerle olacak. Çarşambalı hemşehrilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmak için biz hazırız, var gücümüzle çalışıyoruz. Yeşilırmak Şenlikleri’mize tüm hemşehrilerimizi bekleriz” diye konuştu.

Çarşamba’da Yeşilırmak Şenlikleri Başlıyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri