Dünya Kupası Başlıyor
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Dünya Kupası Başlıyor
26.09.2022 16:30:08

 

Dünya Kupası Başlıyor

 

Dünya kupası başlıyor 2022 Dünya Kupası'na sadece birkaç hafta kaldı. Turnuvaya ev sahipliği yapma hakkını kazandıktan on iki yıl sonra, küçük Körfez devleti Katar, stadyumlar inşa etti, beş şeritli otoyollar ve 36 milyar dolarlık bir Metro sistemi açtı ve zorlu bir zaman çizelgesinde büyük bir inşaat çabası üstlendi.

2022 Dünya Kupası Başlıyor Ne Zaman?

Dünya kupası ne zaman? Sorusunun cevabı da dunyakupasi.org da sizlerle. 80.000 kapasiteli Lusail Iconic Stadyumu, 9 Eylül'de Mısır'ın Zamalek ve Suudi Arabistan'ın Al-Ahly takımları arasında bir hazırlık maçı düzenlediğinde, Dünya Kupası için resmi olarak inşa edilen yedi yeni stadyumun sonuncusuydu. Lusail, 18 Aralık'ta Dünya Kupası finaline ev sahipliği yapacak ve muhteşem bir stadyum. Daha önce hiç olmadığı kadar farklı bir Dünya Kupası olacak, ancak stadyumlar ve altyapı projeleri tamamlandığına göre artık önemli unsurlar mevcut.

Dünya Kupası Haberleri

Dünya kupası haberleri yayınlayan en iyi sitelerden bir tanesi dunyakupasi.org ‘tur. Gruplara yönelik bilgliler, Dünya kupası hakkında bilgiler ve dahası burada sizleri bekliyor. Konaklama eksikliği bir sorun olacaktır. Kaynaklar Katar zihniyetinin işleri son dakikaya bırakmak olduğunu, ancak her zaman teslim ettiklerini söyledi.

Kaynaklar ayrıca, yaklaşımın FIFA'da her projenin saat gibi çalışmasını bekleyen bazılarını sarstığını söyledi. Katar'da işin bitmesi için zamanın bittiğine dair çok az endişe vardı, ancak taraftarlar, dünyanın farklı yerlerindeki Dünya Kupalarının saha dışı dikkat dağıtıcılarından yoksun bir turnuva için kendilerini hazırlamak zorunda kalabilirler.

Tesisler zaten birinci sınıf ve iklim futbol için mükemmel koşulları sağlamalı. Ancak asıl soru, bu kadar küçük bir ülkenin dünyanın dört bir yanından böylesine bir taraftar akışıyla baş edip edemeyeceğidir. Bu, ancak her şey 61 gün içinde yoluna girdiğinde yanıtlanabilecek sorudur. Dünya Kupası ile ilgili tüm haberleri https://www.dunyakupasi.org/ sitesinden öğrenebilirsiniz.

Dünya Kupası Başlıyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri