İslami söylemi olan bir parti Hüda Par
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
İslami söylemi olan bir parti  Hüda Par
18.04.2022 18:12:33

 

İslami söylemi olan bir parti Hüda Par

Siyaset sahnesine çıktığı 2012 yılından bu yana büyük bir dikkatle takip ettiğim Hür Dava Partisi Kur’an ve Sünnet merkezli izlediği siyaset belki de Türkiye’nin siyasi tarihinde bir ilktir. Hür Dava Partisi, bütün politikalarının merkezine İslam’ı ve onun ilkelerini alan siyasi bir partidir.

 

Hür Dava Partisi’nin tüzüğünde İslam’a aykırı tek bir cümle bulmak mümkün değil. Bugüne kadar yaptığı nitelikli çalışmalarla da bunu ispat etmiştir.  Kuruluşundan önce verdiği istişareyi halen büyük bir özveriyle sürdürmektedir. 

Hafızam beni yanıltmıyorsa bugüne kadar 4 genel başkan değişimi yaşayan parti olmasına rağmen hiçbir şekilde ilkelerinden ödün vermemiştir. İktidar olma uğruna günlük politikaların etkisinde kalmayarak, hem Türkiye’nin gündemini, hem de İslam coğrafyasının gündemini takip ederek çözüm önerileri üretmekte olup, insanlığın tıkanan sorunlarını açma gayretindedir. Müslümanların izzetini, onurunu, şerefini her şeyden üstün tutan bu siyasi anlayış mutlaka bir gün meyvelerini verecektir.

YAZININ DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

İslami söylemi olan bir parti Hüda par
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Furkan     0000-00-00 Çok doğru ve harika bı yaklasim
GALERİLER