Kürşat Yılmaz’ın Teknesinde Yemek Yediğimiz Günleri Ne Çabuk Unuttun!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Kürşat Yılmaz’ın Teknesinde Yemek Yediğimiz Günleri Ne Çabuk Unuttun!
08.12.2022 15:53:57

 

Kürşat Yılmaz’ın Teknesinde Yemek Yediğimiz Günleri Ne Çabuk Unuttun!

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Şanlıurfa’daki mitingine katılan ve ölümüne kadar Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yanındayız, o nereye biz oraya diyen Urfalı Türkücü bu sözlerinden dolayı Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı Cemal Enginyurt tarafından adeta yerden yere vurulmuştu.

Enginyurt “Çıkmış bir de ağlıyor yavşuk kafa, adam olsan ortaokulu bitirirdin lan sen. İlkokuldan kaçmışsın, okumamışsın. Efendim diyor Ben senin dostunum değil mi? diyor, Tayyip de bakıyor tipine dost tipi yok bir şey diyemiyor. Tatlıses'i sanatçı diye çıkardınız. Beraber orada ağladınız. Siz Urfa'yı Konuşsanıza adamın programından size ne ya.”

Sözlerine cevap veren Tatlıses, Enginyurt’a geçmişi hatırlatarak şu sözleri sarf etti.”İ T ürür kervan yürür CEMO musun emo musun fırıldakçı mısın Kürşat Yılmaz kardeşimin teknesinde yemek yediğimizi ne çabuk unuttun o zamanlar hiç bir şey diyemiyordun şimdi noldu BÜLBÜL oldun!!!”

KÜRŞAT YILMAZ KİMDİR

Yakup Kürşad Yılmaz, Doğum 3 Mart 1961, Giresun,Türkiye.

12 Eylül Darbesi'nden önce Ülkücü Gençler Derneği‘nde yöneticilik yaptı. Banker Kastelli olarak bilinen Cevher Özden’i vurulmasından dolayı olaydan dolayı cezaevine girdi.

Türk hapishanelerinden toplamda 3 kez (1994, 1997, 1998) kaçtıktan sonra 1998'de Bulgaristan'da tutuklandı.

2005 yılında Endüstri Holding’in yağmalanması nedeniyle tutuklandı.

Eski Kuşadası Belediye Başkanı Lütfi Soyulcu'nun 1995'te öldürülmesi olayını düzenlemekten ve çıkar amaçlı suç örgütü kurmak, yönetmek, nitelikli yağma, tehdit, kasten yaralama, kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma gibi suçlardan 66 yıl hapis cezası aldı.

2021 yılında avukatlarının yeniden yargılanma talebi sonrasında 30 Ekim 2021 tarihinde tahliye edildi.

BİM İcra Kurulu Üyesi Galip Aykaç'ın "Biz bu ülkenin temel taşlarıyız, bu temel taşları yerinden oynatmaya da bunların güçleri yetmez. (...) Bre ahlaksızlar, bre densizler sizlere bundan sonra sizin tonunuzda cevap vereceğim bilesiniz" sözleri hakkında Yılmaz, "Kime kimlere hangi güce güveniyorsanız bütün güvendiğiniz güçlerle birlikte hepinize diyorum tuttuğunuz köşe başları mezarınız olur. Bu memleketi bu sokakları siz siz olun sakın sahipsiz sanmayın." şeklinde açıklama yaptı.

Kaynak: .wikipedia

Kürşat Yılmaz’ın Teknesinde Yemek Yediğimiz Günleri Ne Çabuk Unuttun!
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
samet ay     2022-12-09 sen ibo düne kadar pkk ya gelirinin %30 hibe ediyodun bizde bunu umutmadık otelin bedeva hizmet sağlıyordu en son konuşacak kişisin hadi ordan
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri