LGBT'nin Kirli Elleri Afrikalı Çocukları Da Kirletecek!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
LGBT'nin Kirli Elleri Afrikalı Çocukları Da Kirletecek!
04.07.2023 16:34:49

 

LGBT'nin Kirli Elleri Afrikalı Çocukları Da Kirletecek!

Cinsiyetsizliği tüm dünyaya yaymak için her türlü koldan saldırıya geçen sapkın LGBT örgütü, kirli elini Afrikalı çocuklara uzattı.

Kıtadaki çocukların bilinç altına girmeyi hedefleyen LGBT’liler, çocuklara LGBT temalı özel tişört ve bileklik dağıttı.

Misyonerlik faaliyetinin de yürütüldüğü Afrika’da Müslüman bölge halkının ihtiyaçları istismar edilerek, İslam haricinde bir dinin seçilmesi halinde ailelere yardım vadediliyor.

Bir Paket Mutluluk Derneği Başkanı Dora Kübra Yıldız, Kurban Bayramı için gittiği Tanzanya’da bunun en çarpıcı örnekleriyle karşılaştı. Darüsselam şehrinin Kondo köyünde LGBT tişörtü giydirilip LGBT bilekliği takılmış çocukları gören Yıldız, bu tişörtleri çıkartıp, çocuklara yanında getirdiği başka tişörtleri giydirdi.

Sapkınların ve misyonerlerin Afrika’da şahit olduğu faaliyetlerini Yeni Şafak’a anlatan Yıldız şunları söyledi: “Bayramda kurbanlarımızı Tanzanya’da kesmek nasip oldu. Bir köyde 500 kişilik sofra kurduk. Bazı çocukların bileğinde LGBT bilekliği olduğunu gördük. Bazıları da LGBT tişörtü giyinmişti. Tişörtlerin kalitesi dikkatimi çekti.

Özellikle getirilip giydirildiği çok belliydi. Hemen yanımızda getirdiğimiz tişörtlerle değiştirdik. Bu yöntemle kıtadaki çocukların bilinçaltına girmeyi hedefliyorlar.”

Yeni Şafak

LGBT'nin Kirli Elleri Afrikalı Çocukları Da Kirletecek!
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
iş güvenliği malzemeleri
tanıtım yazısı