Murat Toktaş Türofed Başkan Yardımcılığına Getirildi
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Murat Toktaş Türofed Başkan Yardımcılığına Getirildi
13.05.2023 15:08:06

 

Murat Toktaş Türofed Başkan Yardımcılığına Getirildi

Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) 7. Dönem 5. Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı'nı Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Yağcı Başkanlığında online ortamda gerçekleştirdi.

Erkan Yağcı başkanlığında ilk toplantısını gerçekleştiren TÜROFED Yönetim Kurulu, Genel Sekreter, Başkan Yardımcıları ve Sayman'ı da belirledi.

Oy birliği ile alınan kararla TÜROFED Başkan Yardımcılığı görevlerine Murat Toktaş, Mehmet İşler, Kaan Kavaloğlu, Burhan Sili, Gazi Murat Şen, Bülent Uysal ve Tayyar Zaimoğlu; TÜROFED Genel Sekreterlik görevine Yakup Dinler, TÜROFED Saymanı olarak da Birol Akman belirlendi. Yönetim Kurulu Üyeleri ayrıca aralarına yeni katılan Ece Tonbul'u da tebrik ederek "hoşgeldin" dedi.

Toplantıda turizm gündemi ve 2023 yılında yapılacak olan çalışmalar değerlendirildi. TÜROFED Yönetim Kurulu, milletvekilliği adaylığı nedeniyle TÜROFED Başkanlığı görevinden istifa eden Sururi Çorabatır'a verdiği hizmetler için teşekkür ederken siyaset hayatında başarılar diledi.

Karadeniz daha fazla güçlendi

TÜROFED Başkan Yardımcılığı görevine getirilen KATİD Başkanı Murat Toktaş yaptığı açıklamada; "KATİD olarak kuruluş hedefimiz olan Karadeniz turizmini ulusal platformlarda temsil edilir hale getirdikten sonra bölgemiz daha fazla bilinir görülür hale geldi. Bende elimden geldiğince bölgemizi temsil etmeye çalışıyorum. 2 dönemdir TÜROFED de görev yapıyorum. Yeni başkanımız Erkan beyle birlikte TÜROFED başkan yardımcısı olarak daha güzel işlere imza atmaya, bölgemize destek olmaya devam edeceğim." dedi.

Murat Toktaş Türofed Başkan Yardımcılığına Getirildi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri