Sevdamız Samsun 3 Yılda 2 Bin Çocuk Sevindirdi
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Sevdamız Samsun 3 Yılda 2 Bin Çocuk Sevindirdi
20.04.2021 10:13:00

 

Sevdamız Samsun 3 Yılda 2 Bin Çocuk Sevindirdi

Bu yıl Havza, 19 Mayıs, Kavak, Asarcık ve Ayvacık olmak üzere 5 ilçede çocuklara hediyeler gönderildi. ‘Minikler Üşemesin Projesi’nin üçüncü yılında Samsun’un tüm ilçelerinde yaklaşık 2 bin çocuk sevindirildi. Sevdamız Samsun Platformu’nun son durağı Ayvacık ilçesi oldu.

Genel Başkan Nuri Seven ve yönetim kurulu üyeleri, Kazancılı Köyü’nde çocuklara polar ve ayakkabı hediye ettiler. Aldıkları hediyeler ile büyük mutluluk yaşayan çocukların gözlerinde ışıltının paha biçilemez olduğunu söyleyen Genel Başkan Nuri Seven, Ayvacık İlçesi Kazancılı Köyü ziyareti ile ‘Minikler Üşemesin Projesi’nin bu yıl için sona erdiğini ve önümüzdeki yıl farklı ilçelerde farklı köylere ulaşacaklarını söyledi.

Üç yıl önce projenin başladığını hatırlatan Genel Başkan Nuri Seven, “Bu proje ile çocuklarımıza ulaşarak, hediyeler verip Samsun sevdasını aşılamak için çalışıyoruz.

Bu çocuklar sadece Samsun’un değil, Ülkemizin de geleceği. Önümüzdeki yıllarda aralarında birçok iş kolunda başarılı insanlar çıkacak.

Farklı konumlara geldikleri zaman önce ülkemiz sonra Samsun’umuzun için çalışmalarından daha güzel ne olabilir.

Üçüncü yılını tamamladığımız projemize maddi manevi destek veren herkese teşekkür ediyoruz.

Biz birlikte güçlüyüz.

Samsun olarak güç birliği sağlayıp, tek yumruk olarak güzel ilimizin menfaatlerini her zaman sonuna kadar savunacağız” ifadelerini kullandı.

sevdamız samsun platformu yardım
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Advert
GALERİLER