Samsun Haber
Giriş Tarihi : 04-04-2023 12:52   Güncelleme : 04-04-2023 12:52

Sonuna Kadar Mücadele Edeceğiz

İYİ Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı İmren Nilay Tüfekci, Havza İYİ Parti İlçe Başkanlığını ziyaret etti. Ziyarette Havza İlçe Başkanı Sayim Çalışkan, ilçe yönetimi ve partililerle istişare toplantısı yapıldı.

Sonuna Kadar Mücadele Edeceğiz

 

HAVZA YETERİNCE BEKLEDİ

İYİ Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı İmren Nilay Tüfekci, İYİ Parti Havza İlçe Başkanlığını ziyaret ederek Başkan Sayim Çalışkan, yönetim kurulu ve partililer ile buluştu. Oldukça samimi bir havada geçen ziyarette, başta Havza’nın sorunları olmak üzere yaklaşan seçimlerle ilgili hazırlıklar konuşuldu. Samsun’un hak ettiği yerin çok uzağında olduğunu önemle vurgulayan Tüfekci, “Şehrimizin bütün ilçelerine gidiyorum. İstişareler yapıyoruz. Sorunları artık herkes biliyor, biz çözümü konuşuyoruz. Havza müthiş bir ilçemiz. Birçok özelliği olmasına rağmen sıradan bir yerleşim merkezi kadar bile değer görmüyor. Sorunların üstü kapanıyor. Bunca yılın ardından çok daha ileride olması gereken Havza aksine geriye gitmiş ve gitmeye devam ediyor. İlçemiz ve ilçe halkımız emeğinin karşılığını alamıyor. Yarınların güçlü Türkiye’si, Samsun’u ve Havza’sı için 14 Mayıs günü gereği neyse halkımızın yapacağına olan inancım tamdır” diye konuştu. 

SONUNA KADAR MÜCADELE EDECEĞİZ

İYİ Parti Havza İlçe Başkanı Sayim Çalışkan, başta tarım ve hayvancılık olmak üzere Havza’nın gelişimi için gece gündüz demeden çalışmaya devam ettiklerinin altını çizerek, “ Biz ilçemizin dününü de bugününü de biliyor ve yaşıyoruz. Hedefimiz yarınlarımızın kurtulması için. Sarsılmaz bir inanç ile bütün zorluklara rağmen buradayız. Şehrimizi ve ilçemizi seviyoruz. İnanıyoruz. Güveniyoruz. İYİ Parti çatısı altında olmamızın asıl nedeni de işte budur. Genel Başkanımız Merak Akşener önderliğinde Türkiye’nin “İYİ” olacağına güveniyoruz. Size de hem ziyaretiniz hem de samimiyetiniz için teşekkür ediyoruz. Aday adaylık sürecinin şahsınız ve partimiz için en hayırlı şekilde sonuçlanmasını diliyoruz” şeklinde konuştu.

Recep YAZGANRecep YAZGAN