Susanna Tamaro’dan geç kalmış ve çok acı bir itiraf
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Susanna Tamaro’dan geç kalmış ve çok acı bir itiraf
02.05.2021 20:24:30

 

Susanna Tamaro’dan geç kalmış ve çok acı bir itiraf

Türkiye’de Yüreğinin Götürdüğü Yere Git'le aylarca liste başı olan İtalyan yazar Susanna Tamaro, 10 yıl aradan sonra yazdığı yeni romanı Büyük Bir Aşk Hikayesi'yle yeniden okurlarının karşısına çıktı.

Cumhuriyet gazetesinden Ebru Dedeoğlu'nun sorularına yanıt veren, ünlü yazar kendi hayatına dair ilginç bir itirafta bulundu.

 “Yüreğimin götürdüğü yere gitmek hayatımı zorlaştırdı”

Susanna Tamaro, Türkiye’de ve tüm dünyada en çok satanlar listesine giren  Yüreğinin Götürdüğü Yere Git kitabı hakkında sorulan "Siz yüreğinizin götürdüğü yere gidebildiniz mi?” sorusuna okurlarını şaşırtacak bir itirafta yanıt verdi. Susanna Tamaro: Yüreğimin götürdüğü yere gitmek hayatımı zorlaştırdı.

Yüreğinin Götürdüğü Yere Git ile milyonların gönüllerini fethettiniz ve belki de hayatlarını tekrar sorgulamalarını sağladınız. İlk olarak sormak istiyorum; siz yüreğinizin götürdüğü yere gidebildiniz mi?

Susanna Tamaro: "Evet, elbette. Ne yazık ki çocukluğumdan beri daima yüreğimin beni götürdüğü yere gittim ama bu durum hayatımı daha da zorlaştırdı. Yürek genellikle bizi sıra dışı seçimler yapmaya yönlendirir."

Susanna Tamaro Yüreğinin Götürdüğü Yere Git
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER