Tek Önceliğimiz Milletin Huzurudur
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Tek Önceliğimiz Milletin Huzurudur
31.03.2023 16:59:51

 

Tek Önceliğimiz Milletin Huzurudur

İYİ Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı İmren Nilay Tüfekci, Alaçam İYİ Parti İlçe Başkanlığını ziyaret ederek Başkan Dursun Ayvaz, yönetimi ve partililer ile bir araya geldi.

ALAÇAM HİZMET BEKLİYOR

İYİ Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı İmren Nilay Tüfekci, İYİ Parti Alaçam İlçe Başkanlığını ziyaret ederek Başkan Dursun Ayvaz, yönetim kurulu ve partililer ile buluştuğu istişare toplantısında, İYİ Parti'nin önceliğinin her zaman millet olduğunu ifade ederek, “Bugün bu buluşma vesilesi ile bir kez daha gördüm ki, millet ve vatan için gecesini gündüzüne katmaktan tek bir saniye bile geri kalmayan bir heyecan var. Bizler ancak, milletimiz huzurlu, mutlu ve geleceğe güvenle baktığında görevimizi yerine getirmiş olacağız. Şu an hem ülkemizin hem de vatandaşlarımızın içinde bulunduğu durum hiçbirimiz için kabul edeceği şekilde değildir. Bu Alaçam özelinde de böyle. Bu güzel ilçemizin sorunlarının çok uzun zamandır beklediğini üzülerek görmekteyiz. 14 Mayıs hem Alaçam,hem Samsun ve hem de Türkiye için tarihi bir gün olacağına yürekten inanıyorum” diye konuştu. 

MESELE MEMLEKET MESELESİDİR

İYİ Parti Alaçam İlçe Başkanı Dursun Ayvaz ise ziyaret ve istişare için İmren Nilay Tüfekci’ye teşekkür ederek, “Sizin de belirttiğiniz gibi 14 Mayıs günü sandıktan, milletimizin iradesini yansıttığı güçlü bir gelecek oluşturacağımıza inanıyor ve güveniyoruz. Çünkü mesele şahsi değildir. Memleket mesesidir. Yarınlarımız meselesidir. Çocuklarımızın, gençlerimizin, işsizlerimizin geleceği meselesidir. Biz büyük bir aileyiz ve sorumluluklarımızı çok iyi biliyoruz. Burada bulunan herkes işinden, ailesinden feragat ederek gece gündüz demeden çalışıyor. Birlikte olduğumuzda başaramayacağımız hiçbir şey yok” şeklinde konuştu. 

 

 

Tek Önceliğimiz Milletin Huzurudur
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri