Mehmetçik Vakfı Samsun Temsilciliğinden Rektörlük Ziyareti
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Mehmetçik Vakfı Samsun Temsilciliğinden Rektörlük Ziyareti
10.03.2021 11:24:19

 

Mehmetçik Vakfı Samsun Temsilciliğinden Rektörlük Ziyareti

Türk Silahlı Kuvvetleri Mehmetçik Vakfı Samsun Temsilcisi emekli Albay Hüseyin Rahmi Kabakçı, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal’ı makamında ziyaret etti.

Konukseverliği adına Rektör Prof. Dr. Ünal’a teşekkür eden emekli Albay Kabakçı, Mehmetçik Vakfının özveriyle faaliyetlerde bulunduğunu, şehit, malul ve gazi yakınları ile büyük ve köklü bir aile olduklarını belirtti.

 

Görüşmede şehit, gazi ve engelli yakınlarına sosyal ve ekonomik destek sağlamada Vakfın önemli bir sorumluluğu olduğuna işaret eden Vakıf Temsilcisi Kabakçı, bu yardım ve desteklerle dayanışma ve beraberliği büyütmeyi hedeflediklerini dile getirdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Rektör Ünal da şehit ve gazilerimizi her daim şükran ve minnetle andıklarını vurgularken şehit yakınları ve gazilere kol kanat geren Mehmetçik Vakfının faaliyetlerini takdir ettiklerini söyledi. OMÜ olarak Mehmetçik Vakfının yanında olduklarını bildiren Rektör Ünal, şehit ve gazi çocuklarının eğitim ve öğrenimlerinde aynı duyarlılığı gösterdiklerinin altını çizdi.

 

Ziyarette Vakıf temsilcisi Kabakçı, günün anısına Rektör Ünal'a Atatürk masklı hediyeyi takdim etti.

Prof. Dr. Ünal Albay Kabakçı Ondokuz Mayıs Üniversitesi OMÜ Prof. Dr. Yavuz Ünal Türk Silahlı Kuvvetleri Mehmetçik Vakfı emekli Albay Hüseyin Rahmi Kabakçı Hüseyin Rahmi Kabakçı Albay Hüseyin Rahmi Kabakçı Samsun Mehmetçik Va
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Advert
GALERİLER