Samsun Haber
Giriş Tarihi : 28-07-2023 12:03   Güncelleme : 28-07-2023 12:03

Minik Şampiyonlar Kupalarını Aldı

Türkiye’de ilk kez Samsun’da düzenlenen U9 ve U10 Ligleri oynanan final maçlarının ardından sona erdi.

Minik Şampiyonlar Kupalarını Aldı

İlkadım Atletizm Stadı’nda oynanan final maçları sonunda U9 liginde Samsun Büyükşehir Belediyespor şampiyon olurken, Atakum Belediyespor ikinci, Çarşambaspor üçüncü oldu. U10 Liginde ise Karasamsunspor birinciliği elde ederken, Gaziosmanpaşa Pınarspor ikinci, Çarşambaspor üçüncü ve Samsunspor dördüncü oldu. Velilerin büyük ilgi gösterdiği finallerde, havai fişek gösteri de yapıldı.

 

 

ÖDÜLLER VERİLDİ

Final maçlarının ardından düzenlenen törenle dereceye giren takımlara ödüllerini Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Feyzullah Dereci, Samsun ASKF Başkanı Şener Aydın, TFF Samsun Bölge Müdürü İbrahim Güven, TÜFAD Samsun Şube Başkanı Hakkı Bayrak, TFFHGD Samsun Şube Başkanı Samet Çiçek, İlkadım Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Murat Turan ile Samsunspor’un efsane futbolcuları Temel Keskindemir, Şendoğan Çakmaker ve Ali Saka tarafından verildi.

 

İL MÜDÜRÜMÜZ TEBRİK ETTİ

Turnuvada görevli olan saha komiserleri, sağlık görevlisi, tesis amirleri, il hakem kurulu ve final maçlarını yöneten hakemlere de teşekkür plaketi takdim edildi. Organizasyonun yapılmasında emeği olan herkesi tebrik eden Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Feyzullah Dereci, “Türkiye’de ilk kez 9 yaş grubu için Samsun’da düzenlenen bu ligin önemi büyük. Emeği olan herkese teşekkür ediyor, dereceye giren takımlarımızı tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

Recep YAZGANRecep YAZGAN