Ofis Bir-Sen'den Murat Turan'a Ziyaret
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber - dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Ofis Bir-Sen'den Murat Turan'a Ziyaret
18.01.2021 08:02:40

 

Ofis Bir-Sen'den Murat Turan'a Ziyaret

Ofis Bir-Sen Samsun İl Başkanı Fevzi Gül ile birlikte Yönetim Kurulu Üyesi Basın Yayın ve Sosyal İşler Sekreteri Şefik Bulut, İlkadım Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Murat Turan’ı ziyaret etti.

Ziyarette; Sendikal çalışmalar ve  İlkadım İlçe Müdürlüğünde görevli sendika üyeleri hakkında kendisine bilgi verilirken, İlçe Müdürü Murat Turan da özellikle pandemi sürecinde memurların ortaya koyduğu özverili çalışmalarından dolayı teşekkürlerini sundu.

Kamuda çalışan işçilerin görev tanımları hususunda birçok kurumda büyük zafiyetler olduğuna dikkati çeken Ofis Bir-Sen Samsun İl başkanı Fevzi GÜL şunları kaydetti; “kamu kurumlarımızda liyakat ön planda tutulması gerekirken maalesef bazı kurumlarımızda yönetmelikler dikkate alınmadan torpille görevlendirmeler yapılarak işçi personeller bir yerlere getiriliyor. Bunun sonucunda da birtakım sorunlar ortaya çıkıyor ve insanların genel anlamda sorun olduğu yerde ortak bir akılla hareket etmek ve hukuk yollarını işleterek haklarını aramak yerine, sonradan önüne engel olacak eylem, söylem ve ifadeler ile hem ilgili kuruma hem kendisine hem de çevresindekilere zarar verebilecek tutum ve davranış sergiliyor. Bu ve bunun gibi tutum davranışta bulunanlar devleti temsil noktasında yine çalıştığı kurumu küçük düşürebiliyor. Bu sebeple kamu da çalışan işçilerin görev tanımlarının yeniden gözden geçirilerek gerekli düzenlemelerin yapılması gerekmektedir” dedi.

İlkadım Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Murat TURAN ziyaretleri nedeniyle Başkan Gül ve beraberindekilere teşekkür etti.

Ofis Bir-Sen Fevzi Gül Ofis Bir-Sen Samsun İl Başkanı Fevzi Gül
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bartın06     0000-00-00 Bir isin icinde Murat bey varsa başarı vardır,emek vardır...
Advert
GALERİLER