Pegasus Hava Yolları çalışanları İçki Masasında Kadir Gecesi ile Dalga Geçtiler!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Pegasus Hava Yolları çalışanları  İçki Masasında Kadir Gecesi ile Dalga Geçtiler!
28.04.2022 13:18:14

 

Pegasus Hava Yolları çalışanları İçki Masasında Kadir Gecesi ile Dalga Geçtiler!

Havayolu şirketi Pegasus’un çalışanları, Kadir Gecesi akşamı içki masasında büyük bir skandala imza attı.

 

Dini değerlere hakaret eden Pegasus çalışanlarının “Kadir Gecesi özel, Rabbim kabul etsin” yazılı paylaşımı büyük tepki topladı

Türkiye dün Kadir Gecesi’nin coşkusuyla cami ve mescitlere akın etti. Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesinde Müslümanlar günahlarının affı için ibadetlerine büyük bir özen gösterirken, Pegasus çalışanlarından dine saygısı olan herkesi çileden çıkaran bir paylaşım geldi.

ALKOLLÜ MASA SKANDAL SÖZLERLE PAYLAŞILDI

Pegasus çalışanlarından oluşan bir grup insan, sosyal medya hesaplarından içkili bir masa paylaşarak “Kadir gecesi özel. Rabbim kabul etsin” ifadelerini kullanarak bir fotoğraf paylaştı. İslam inancının kutsal kabul ettiği bu özel geceye yapılan saygısızlık, görenleri çileden çıkardı.

Sosyal medya kullanıcıları, bu terbiyesizliğin cezalandırılması gerektiğini savunarak, paylaşım ve paylaşımda yer alan sözlerin açıkça İslam’a ve Müslümanların inancına saldırı olarak gördü.

“MESELE HAYAT TARZINA MÜDAHALE DEĞİL, İNANCA SAYGISIZLIĞI ELEŞTİRMEK”

Bazı sosyal medya kullanıcıları yapılan eleştirilerden yola çıkarak, Pegasus çalışanlarının paylaşımına yapılan eleştirileri “hayat tarzına müdahale olmadığını” ifade edip, inanca karşı yapılan açık saldırıya verilen haklı bir tepki olduğu konusunda birleşti.

ŞİRKETİN TAVRI MERAK EDİLİYOR

Kısa sürede de sosyal medyanın birinci sırasına oturan Pegasus çalışanlarına, yaptıkları skandal paylaşımlarından dolayı şirket tarafından bir yaptırım uygulanıp uygulanmayacağı merak konusu.

Pegasus Hava Yolları çalışanları İçki Masasında Kadir Gecesi ile Dalga Geçtiler!
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Muhsin Özmen     0000-00-00 Bedava göyürseniz bunları cezalandırmazsanız yolumu ilişkimi koparıyorum sizinle. Allah cezanızı versin. Ülkenin huzurunu bozmayın. Hepimiz zarar çekeriz.
GALERİLER