Terme Belediyesi Şenol Kul’un İddialarını Yalanladı!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber - dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Terme Belediyesi Şenol Kul’un İddialarını Yalanladı!
30.12.2020 10:15:57

 

Terme Belediyesi Şenol Kul’un İddialarını Yalanladı!

Terme Belediyesi’nden Samsun Büyükşehir Belediyesi Mali Hizmetler Daire Başkanı B.K’nın tutuklanmasının ardından Terme Belediyesi ve Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç hakkında ortaya atılan iddialar hakkında cevap geldi.

Terme Belediyesi’nden yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi;

 

MUHTARLIK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ’NE GÖREVLENDİRİLMİŞTİR

“Bazı basın-yayın organlarında Terme Belediyesi hedef gösterilerek haber yapılan asılsız iddialar üzerine açıklama yapma gereği duyulmuştur. Söz konusu daire başkanı kurumumuzda 2014-2019 yılları arasında Mali Hizmetler Müdürü olarak görev yapmış. 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri’nin hemen öncesi 15 Şubat 2019 tarihinde Belediye Başkan Yardımcısı olarak atanmıştır. 31 Mart seçimlerinin ardından göreve gelen Belediye Başkanımız Sayın Ali Kılıç tarafından 15 Nisan 2019 tarihinde haberlerde adı geçen Mali İşler Müdürü B.K, hem Belediye Başkan Yardımcılığından hem de Mali Hizmetler Müdürlüğü görevinden alınarak, Muhtarlık İşleri Müdürlüğü’ne görevlendirilmiştir. Bu görevlendirmenin ardından izine ayrılan söz konusu müdür, daha sonra Samsun Büyükşehir Belediyesi’ne geçmek istediğini beyan etmiş, bu isteği olumlu karşılanmış ve belediyemizle ilişiği kesilmiştir.

 

HERHANGİ BİR BİLGİ, BELGE VEYA BEYAN BULUNMAMAKTADIR

Ayrıca; basın organlarında 2014 yılında ödemesi gerçekleştirilen işçi ikramiyeleri ile ilgili iddia edilen zimmet- senet iddiaları ile ilgili kurumumuza ulaştırılmış herhangi bir bilgi, belge veya beyan bulunmamaktadır.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Terme Belediye Başkanlığı  

Terme Belediyesi Samsun Büyükşehir Belediyesi Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç Ali Kılıç Mustafa Demir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Advert
GALERİLER