Çocuklarımız İçin Kalkınma Hamlesi Devam Etmeli!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Çocuklarımız İçin Kalkınma Hamlesi Devam Etmeli!
28.04.2023 17:17:52

 

Çocuklarımız İçin Kalkınma Hamlesi Devam Etmeli!

AK Parti Samsun Milletvekili ve Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, "Milletimiz 21 yıldır bize güvendi, inandı, yanımızda oldu, yine birlikte başaracağız " dedi.

Kavak ve Ladik ilçelerinde ziyaretler gerçekleştiren Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz,  AK Parti ilçe binasında teşkilat üyeleriyle bir araya gelerek programlarına başladı. Daha sonra Kavak'ta Beyköy, Seyit Ali, Atayurt, Ladik'te Deliahmetoğlu, Soğanlı, Şıhlı, Karaabdal, Yumaklı, Doğankaş ve Kirazpınar mahallelerinde vatandaş buluşmaları gerçekleştirdi.

Ziyaretlerinde açıklamalar yapan Yılmaz, AK Parti'nin her zaman halkın yanında olduğunu, 21 yıllık mücadelenin Türkiye ve millet odaklı olduğunu söyledi.

"Milletimiz 21 yıldır bize güvendi ve inandı " diyen Yılmaz, "Yaşanan tüm sıkıntılar tek tek giderilecek. İnsanımızın hayat kalitesini yükseltiyor, yatırımla, istihdamla, üretimle ülkemizi büyütme çabasına artırarak devam ediyoruz. Rabbim ülkemize başarı hikayeleri yazmasını bu zamana kadar nasip etti.  Büyük bir çaba ve gayret, samimiyet ortada. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde yeni başarı hikayeler yazılacaktır" diye konuştu.

Yılmaz, özellikle Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminde yapımını sağladığı Kavak Atayurt Şehitlik Anı Evi ve Kültür Merkezi'ni vatandaşların mutlaka ziyaret etmesini istedi.

 

Çocuklarımız İçin Kalkınma Hamlesi Devam Etmeli!
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri