Advert
İbrahim Sarıcaoğlu Hakkındaki İddialara Suç Duyurusunda Bulundu
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber - dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
İbrahim Sarıcaoğlu Hakkındaki İddialara Suç Duyurusunda Bulundu
26.08.2020 12:42:00

 

İbrahim Sarıcaoğlu Hakkındaki İddialara Suç Duyurusunda Bulundu

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, son günlerde Kavak İYİ Partili bir Meclis Üyesi tarafından hakkında yapılan, sosyal medya, yazılı, görsel ve sesli medyaya servis edilen iddiaları tamamen mesnetsiz, dayanaktan yoksun ithamlar olduğu gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu.

Sarıcaoğlu basına ve kamuoyuna yaptığı yazılı açıklamada,

“şahsımı ve partimi yıpratmaya dönük ortaya atılan gerçek dışı beyan, iftira ve karalamaya yönelik asılsız iddialarla ilgili, söz konusu kişi hakkında gerekli adli ve hukuki işlemlerin yapılması için avukatım tarafından ilgili Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulmuştur” diye yazdı.

Eski Kavak Belediye Başkan Yardımcısı ve İYİ Parti Kavak Belediye Meclis Üyesi Ahmet İçli, 22 Ağustos tarihli sosyal medya paylaşımında Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu’nu kendi villasını yaptıktan sonra şimdi de kardeşine belediye imkanlarıyla villa yapmakla suçlamıştı.

Ahmet İçli sosyal medya sayfasında,

“Kavak belediyesi Akbelen mahallemizde ikinci villanın temelini atmış bulunmaktadır.

Sayın başkan kendi villasını yaptıktan sonra kardeşinin villasının temelini ve yapımını belediyenin araçları ve personeli ile belediyenin tüm imkanlarını kullanarak yapımına devam edilmektedir.

Sayın başkanım vatandaşımıza veya muhtarlarımıza bir saatlik kepçe ve bir kamyon çakıl  lazım olduğunda mazot yok diyorsunuz kendinize gelince herşey var.

Sayın başkan sohbet esnalarında ben hoca oğluyum ben hacı torunuyum diyorsun sana bir tavsiyede bulunayım yapmış olduğun yalnışlara rahmetli insanları alet etme.

İnanıyorum ki rahmetli insanlarda yaptıklarında üzüntü duyuyorlardır.

Sayın içişleri bakanıma sesleniyorum bu adama dur deyin köylerimizde satılmadık yer bırakmadı ve almadığı kredi kalmadı bu başkana artık dur deyin” diye yazmıştı.

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu Kavak İbrahim Sarıcaoğlu İYİ Parti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER