MÜSİAD Samsun’dan SAMULAŞ Genel Müdürü Tamgacı’ya Hayırlı Olsun Ziyareti
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
MÜSİAD Samsun’dan SAMULAŞ Genel Müdürü Tamgacı’ya Hayırlı Olsun Ziyareti
08.10.2019 09:11:10

 

MÜSİAD Samsun’dan SAMULAŞ Genel Müdürü Tamgacı’ya Hayırlı Olsun Ziyareti

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Samsun Başkanı Haluk Tan ve üyeler, Tarım Kredi Kooperatifi Bölge Müdürü Sayın Erol APAYDIN’ı, SAMULAŞ Genel Müdürü Sayın Enver Sedat TAMGACI’ yı ve MÜSİAD Samsun Üyesi Diş Hekimi Vildan KASAP’ı makamında ziyaret etti.

 Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Samsun başkanı Haluk Tan beraberindeki üyeler ile Tarım Kredi Kooperatifi Bölge Müdürü Apaydın ve SAMULAŞ Genel Müdürü Tamgacı’ ya yeni görevlerinde hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Ardından Atakum Türkiş’ te Özel Dr’s Dental Clinic ismiyle kendi muayenehanesini açan Diş Hekimi Kasap’ın yeni işyerine ziyaret gerçekleştirildi.

Tarım Kredi Kooperatifi Bölge Müdürü Apaydın, Tarım Kredi Kooperatifi hakkında genel bilgi verdikten sonra, ürünlerin üretiminden paketlenip satışına kadar olan süreci ayrıntılı olarak anlattı. Ayrıca Tarım Kredi Kooperatifi ürünleri satış marketini gezdirirken bütün ürünler hakkında kısaca bilgi verdi. MÜSİAD üyelerinin de dikkatini çeken marketin gezisi sırasında MÜSİAD Samsun Başkanı TAN; ‘Organik ve kaliteli ürünler bazında, reklamının iyi yapılmasıyla sektöre hızlı girebilecek potansiyele sahip olduğu kanaatindeyiz’ dedi.

SAMULAŞ Genel Müdürü Tamgacı, üyeler ile tek tek tanıştı. Üyelerin yaptıkları işler hakkında da bilgi alan Tamgacı, tecrübelerinden bahsederken, Samsun için ne tür çalışmalar planladıklarını ve önümüzdeki 5 yıllık süreç içerisinde Samsun’ un ulaşım sorununun çözüleceğine dair ne tür planlarının olduğundan bahsetti.

MÜSİAD Samsun Üyesi Kasap ise yeni iş yerini ve yaptıkları tedavilerden bahsetti. Başkan Tan ve üyeler kendisine hayırlı olsun dileklerini iletirken, aynı ailede bulunduklarını ve her zaman ihtiyaç duyduğu konularda kendisine destek olacaklarından bahsettiler.

Başkan Haluk Tan, MÜSİAD ‘ın düzenli olarak çıkardığı Çerçeve dergisini ziyaretleri sırasında takdim ettiler.           

                          

      

      

MÜSİAD Samsun SAMULAŞ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert