Samsun Büyük Anadolu ile Samsun Tema Vakfı’ndan Fidan Dikimi Etkinliği
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun Büyük Anadolu ile Samsun Tema Vakfı’ndan Fidan Dikimi Etkinliği
13.04.2019 09:10:39

 

Samsun Büyük Anadolu ile Samsun Tema Vakfı’ndan Fidan Dikimi Etkinliği

Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri çalışanları ile Samsun Tema Vakfı Şubesi yetkilileri ve üyeleri Büyükoyumca Köyü'nde ortaklaşa düzenlenen fidan dikimi etkinliğinde bir araya geldi. 

Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri yetkilileri  ve  TEMA Samsun İl Temsilci Yardımcısı Yusuf Dursun Durmuş ve Kurumsal İlişkiler Sorumlusu Bahar Dursunun başında olduğu etkinlikte Büyükoyumca Köyü'nde belirlenen alan içerisine fidan dikme etkinliği gerçekleştirildi. 

Söz konusu etkinliğin amacını ve önemini belirten TEMA Samsun İl Temsilci Yardımcısı Yusuf Dursun Durmuş "Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri olarak bugüne kadar Sosyal Sorumluluk Projelerine önem veren ve ön plana çıkaran bir hastane olarak, bu zamana kadar üzerimize düşen görevleri yerine getirmenin gayreti içinde olduk.

Bugün de, TEMA Vakfı Samsun şubesi yetkilileri ile birlikte  yarınlarımıza yeşil ve güzel bir Samsun güzel bir dünya bırakmak adına fidan dikiminde bulunduk. Hastane olarak çalışan personelimiz ve Tema vakfı yetkilileri ile birlikte fidan dikerek kalıcı ve unutulmayacak bir gün olarak hatırlanmasını istedik bu anlamada çok mutlulu ve gururluyuz" dedi

TEMA Samsun Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri fidan dikimi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER