Alaattin Çakıcı’nın Seçim Öncesi Ülkücülere son seslenişi
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Alaattin Çakıcı’nın Seçim Öncesi Ülkücülere son seslenişi
17.06.2018 15:20:30

 

Alaattin Çakıcı’nın Seçim Öncesi Ülkücülere son seslenişi

Kırıkkale Keskin T Tipi Cezaevinde kalan Alaattin Çakıcı Akasyamhaber’e seçim öncesi değerlendirmelerde bulundu.

MHP SAFLARINDA BİRLEŞMEZSENİZ MAHŞERDE TÜRKEŞ’İN YÜZÜNE NASIL BAKACAKSINIZ!

Tarihi süreç içerisinde savaşlardan başarılı çıkan devletlerin ekonomik krize düşebildiklerine dikkat çeken çeken Alaattin Çakıcı bunun örneklerinden biri Kanada’da, Amerikalılar ile Fransızların adına 7 yıl savaşları denen bu savaş neticesinde Fransızların Quebec Kanada’yı bırakmak zorunda kaldıklarını belirtti.

İngiltere’nin galip gelip toprak kazanmasına rağmen 7 yıl içerisindeki savaş giderleri anavatanları olan Büyük Britanya da ekonomik olarak çöküşün eşiğine geldiğini de kaydeden Çakıcı şöyle devam etti;

TÜRKİYE BÜYÜK BİR BÜYÜMEYLE MODERN BİR ÜLKE HALİNE GELMİŞTİR

Amerika’daki Anglosakson vatandaşlarından savaş giderleri için büyük vergi talep edince ABD’nin kurucu babaları ve İngiliz Koloni Toplulukları bir anda anavatana savaş açarak 1776 Pensilvanya’da 13 state’ten oluşan Birleşik Devletler’in temelini atmışlardı. Genleriyle oynanmış, yumurtadan çıkan bir toplum 300 yılda üst aklın yönlendirmesiyle dünyanın başına bela olmuştur.

Yine aynı şekilde 1. Dünya Harbi’nin galipleri, 2. Dünya Harbi’nde yerlerini ekonomik koşullar sebebiyle S.S.C.B ve A.B.D’ye bırakmıştı.

Batılı üst akıl, Fas’tan Bangladeş Körfezine kadar 22 İslam Dünyasını kırılgan fay hatlarıyla oynamak kaydıyla son 30 yıl, Kuzey Afrika, Pakistan, Afganistan, Suriye ve Ortadoğu’yu kan gölüne çevirmiştir. A.B.D, Irak ve Afganistan’da 3 trilyon doların üzerinde bir ekonomik kayıp yaşamıştır.

15 Temmuz gibi bir sürecin akabinde, Fırat Kalkanı, Doğu ve Güneydoğu Anadolu, Irak ve Suriye üzerindeki Afrin Operasyonunda devletimiz teröre karşı başarılı olurken 4 yıldan beri kullanılan malzeme, hava harekatında kullanılan mühimmat, askerin iaşesi, kara operasyonunda aynı mühimmatlar, 3 yıla yakın bu savaşta ülkemiz milyar doların üzerinde bu savaşın giderleri Türkiye Cumhuriyeti Devleti Maliye Bakanlığı ve Merkez Bankası rezervlerinden gitmiştir.

Diğer taraftan 16 yıldır Türkiye büyük bir büyüme süreciyle modern bir ülke haline gelmiş, teknolojide büyük mesafeler almıştır. Artık silah sanayimiz ile ilgili Batı’ya tam bağlı değiliz, kendimiz de üretmekteyiz. A.B.D, faşist A.B, bunları yöneten Siyonist üst akıl, Türkiye’ye açık ve kapalı ambargo uygulamakta, baskı yapmaktadır.

TANSU ÇİLLER KADROLU CIA GÖREVLİSİ

Yine aynı Batı, Cumhur İttifakı’nı yıkmak için CHP’nin içindeki Atatürk düşmanlarını, PKK’nın siyasi kanadı olan HDP’yi, İYİ Parti’nin tabanı ve tavanından devlet bekasına gönül verdiğinden asla şüphe duymasam da ne yazık ki bir A.B.D projesi olan eski kadrolu CIA’e yıllarca hizmet eden Tansu Çiller’in Türk siyasi hayatının içine soktuğu sayın Meral Akşener bu “ Şer İttifakı”nın içinde yer almıştır. Normaldir. Eski kader birliği yaptığı yol arkadaşı gibi CIA ile bağlantılı olduğu bilinmektedir.

Aziz topraklarımız üzerinde silahla yapamadıklarını, üst akıl, A.B.D ve AB bu “Şer İttifakı”nı kullanarak hala sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın temizleyemediği AKP içerisindeki bazı bürokrat ve siyasi kişiler Cumhur İttifakı’nı yıkmak için yukarıda bahsettiğim bu “ Şer İttifakı”nın arkasındaki üst akla hizmet etmektedirler.

Seçimlerde 2. Turda sayın Meral Akşener, CHP’yi destekleyeceğini ifade etmektedir. Demek ki HDP ile CHP’yi destekleyecek.

Vatanseverliğinden, devlete olan sevgisinden asla şüphe etmediğim İYİ Parti’nin tabanı ve tavanındakiler, bir evvelki yazımda söylediğim gibi Aziz şehitlerimizin kanı ve elleri mahşerde Akşener’in yakasına yapışacaktır.

Buradan yurtiçi ve yurtdışındaki Türk Milliyetçilerine, tüm ülkücü kökenli olanlara, küskünlere şunu hatırlatıp Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı ve bir ülkücü olarak kuracağım bu cümlelere iyi kulak veriniz.

MHP SAFLARINDA BİRLEŞMEZSENİZ MAHŞERDE TÜRKEŞ’İN YÜZÜNE NASIL BAKACAKSINIZ!

MHP’nin ve ülkü ocaklarının kurucusu olan, Atatürk’ten sonra Türkiye’nin en büyük bozkurtu olan cennet mekan sayın Alparslan Türkeş’in emanetine, kurduğu partiye, gençlik teşkilatına ve mirasına sahip çıkmaz ve bu yolda devletimizin beka sorununda taşın altına elinizi koymazsanız bu seçimde MHP saflarında birleşmezseniz, mahşerde cennet mekan sayın Alparslan Türkeş’in yüzüne nasıl bakacaksınız?

Geniş bir ailede bazı kardeşlerin aralarında sorun olabilir. Ama yaşadıkları haneye çevresindeki düşmanlar saldırdığı zaman fare gibi kaçıp yeni bir yaşam tarzı aramazlar. Birbirlerine kırgın olan kardeşler, evlerinin yok olacağını anladığı zaman değil evi korumak, kendi gövdelerini birbirlerine siper ederler. 778 bin metrekarelik vatan sathındaki tüm Türkmen boylarının lideri ve ağabeyi olan, devletimizin bekası açısından gövdesini kor ateşin içine atmıştır. Ömrünü bu davaya adayan 70 yaşın üzerinde 72 yaşında hayatta bugüne kadar davasının dışında başka hiçbir şey düşünmeyen, devletimizin bekası için kefeniyle dolaşan bu yiğit Türkmen Beyinin yanında olmak, bu beka sorununda doğru olandır.

ÜLKÜCÜ SEVDALILARINA SESLENİYORUM

Biz eski ülkücüler olarak 1980 evveli ana babalarımızın farklı olmasına rağmen devletin bekası ve Nizam-ı Alem için birbirimize siper oluyorduk. Bu kutlu günlerin hatırı da mı yok ? Bizlerden sonraki ülkü sevdalılarına buradan sesleniyorum. Sayın Bahçeli’yi yarı yolda bırakmak cennet mekan Alparslan Türkeş’e ihanettir.

1.Turda Cumhur İttifakı kazanamazsa 2.Tur Batının yönlendirdiği “ Şer İttifakı” kazanırsa, bu Beş Bin yıllık Türk tarihine de ihanet etmektir.

Milli mücadele aşkıyla vatan sathının her zerresini kanıyla sulayan Kuva-yi milliye ruhuyla yola çıkan, ulusalcı, Kemalist, vatansever halkımız, Batının yönlendirmesiyle kurulan bu “ Şer İttifakı” ile ilgili vicdani karar verecekleri kanısı içerisindeyim. Çünkü 15 Temmuz’da onlar da vardı sokaklarda. Eskişehir’de uçakları kaldırmayan ulusalcı kahraman Hava Kuvvetleri Paşasına buradan selam olsun.

Sayın Bahçeli, kader mahkumları konusunda son derece duyarlı olduğunu hastanede ziyaretimde bizzat kendileriyle konuştum. Ve Türkmen Alevileriyle ilgili cemevi sorununu çözecek Cumhur İttifakı’nın tek lideridir. Bu konuda sayın Cumhurbaşkanı da cemevleriyle ilgili özel statü getireceğim sözünü bu millete deklare etmiştir.

Türk Milliyetçileri ve ülkücüler, ulusalcı, gerçek Kuva-yi milliye ruhu taşıyan, vatanseverler devletimizin mihenk taşıdır.

Bu nedenle sayın Cumhurbaşkanın dünyanın değişik yerlerinde ekonomik bağlantıları vardır. Ortadoğu’da bazı ülkelerle ekonomik ortaklığımızın olduğu bilinmektedir. Cumhur İttifakı ile ilk turda kazanırsa 50 milyar dolar sıcak para anında ülkemize girecektir. Bunu ABD ve emperyalist üst akıl bildiği için hiç boş durmuyor. Bu fotoğrafı gördüğüm için yurt içi ve yurtdışı sevenlerime, Türk Milliyetçilerine, tüm ulusalcılara dilde değil kalbi Allah’a teslim olmuş her etnik kökendeki Türk Vatandaşı’na bunları söylemek bir vatan borcudur.

Ömrümde kimseye boyun eğmedim, kimseye yalakalık yapmadım sonu ölüm bile olsa. Ölçü devlet bekası ise bu yazdığım yazıdan sonra iktidar ve muhalefet hakkımda ne karar verirlerse versinler hiç önemli değil. Bedende hapsedilen ruh özgür değilse bedenin esiridir. Sonu ölüm bile olsa bunları söylemek benim için şereftir.

Rabbim devletimizi ve milletimizi korusun, İslam Dünyasına huzur nasip etsin ve kan emen bu Siyonist aklı bildiği gibi yapsın.

ALAATTİN ÇAKICI’DAN CUMHURBAŞKANI'NA

Sayın Cumhurbaşkanım, daha evvel de dile getirmiştim. Adalet yok olursa devlet yıkılır. Seçimlerden sonra lütfen adalet terazisinin üzerinden elinizi çekiniz. Bir ülkede adalet toplumun tüm bireylerine eşit mesafede olursa, devletin hiçbir partisine mensup olmayan sadece hukukun üstünlüğüne inanmış, adalet kavramını, hukukun üstünlüğüne gönül vermiş liyakat sahibi adalet sağlayıcılarına bırakınız. Şahsınıza saygılarımla arz ederim.

17.06.2018

ALAATTİN ÇAKICI

alaattin çakıcı devlet bahçeli ülkücü hareket tayyip erdoğan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Sadık Zambak     0000-00-00 Mahşer de Türkeş in yüzüne nasıl bakacakmış Ülkücüler , lafa bak çay demle...sanki mahşer de bir tasarrufu olacak Türkeş'in ..yazik ki yazik ..mevzu onu bunu destekleme, oy verme meselesi değil , şirazenin kayikligi...
GALERİLER
Advert
Advert