Fetö’ye kimler kimler hizmet etmiş!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Fetö’ye kimler kimler hizmet etmiş!
10.10.2017 11:45:54

 

Fetö’ye kimler kimler hizmet etmiş!

Zaman Gazetesi’nin 1994 yılında Risale yayınlarına hazırlattırıp okuyucularına dağıttığı İslam Fıkhı Ansiklopedisi’ni hazırlayanlar arasındaki isimler şaşırtıyor.

Prof. Dr. Vehbe Zuhayli tarafından yazılan eserin İlmi Müşaviri YÖK Başkanı Yekta Saraç’ın babası Mehmet Emin Saraç görünürken, Genel Yayın Yönetmenliğini ise YÖK Başkanı Y. Doç. Dr. Mehmet Ali Yekta Saraç yapmış.

Feza Yayıncılık tarafından Almanya’da bastırılan eserin Mütercimleri arasında Dr. Ahmet Efe, Beşir Eryarsoy, H. Fehim Ulus, Abdurrahim Ural, Doç. Dr. Yunus Vehbi Yavuz ve Nurettin Yıldız isimleri dikkat çekiyor.

İslam Fıkhı Ansiklopedisi’nin Risale Basın Yayın Ltd. Adına sahipliğini ise YÖK Başkanı Yekta Saraç’ın kardeşi M. Fatih Saraç yapıyor.

Kitaba YÖK Başkanı Yekta Saraç tarafından bir de sunuş yazısı yazılmış…

Prof. Dr. Vehbe Zuhayli Yekta Saraç Mehmet Emin Saraç İslam Fıkhı Ansiklopedisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Kazım     0000-00-00 YÖK 15 Temmuz öncesinde olduğu gibi bugün de FETÖ ye çalışıyor. FETÖ rektörlerinden mecburen biri görevden alındığında yerine daha azılı bir rektöru gönderiyorlar.
Kenan Mutlu     0000-00-00 Yayincilik sahipligi yapilmıs dikkat.Onemli bir konu.
Ceylan     0000-00-00 Haber anlamlı.Irdelenmesl gerekir.15 temmuz oncesi YOK'ün yaptiklari FETO'yu korumaktan ibaret değil miydi zaten?
İsmail     0000-00-00 Bu haberi veriş şekliniz doğru değil.Fitne ateşine benzin döküyor uzun.Yıllar önceki bir kitap ve o kitabı yayına hazırlayanları adeta karalamak fetönün işine yarar.Acaba fetö işini böyle mi sulandırırıyorlar sitesi geliyor insanın
Timur cenk     0000-00-00 şimdide durum farklı değil.
Necla     2017-10-10 Bu habercilik mi şimdi ? Siz iyi misiniz? Herhangi birşey falan içmediniz değil mi? Bu adamları tanımam da, Zaman'ın 1994 senesinde hem de bir yayınevine yaptırdığı çalışmada yer alan kişileri fetöye hizmet ile haber yapmak...Bravooo...
Sedat kuscu     0000-00-00 YOK te operasyon yapmayanlar hainliğe ortaktır.
Sedat kuscu     0000-00-00 YÖK te operasyon yapmayanlar hainliğe ortaktır.
GALERİLER
Advert
Advert