Bafra Belediye Başkanı Kılıç’tan Samsun Üniversitesi Rektörü Aydın'a Ziyaret
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Bafra Belediye Başkanı Kılıç’tan Samsun Üniversitesi Rektörü Aydın'a Ziyaret
03.01.2019 10:25:09

 

Bafra Belediye Başkanı Kılıç’tan Samsun Üniversitesi Rektörü Aydın'a Ziyaret

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Samsun Üniversitesi kurucu Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Mahmut Aydın’ı makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.

Samsun’da ikinci devlet üniversitesi olarak Mayıs ayında kurulan Samsun Üniversitesi’ne Genel Sekreter olarak On dokuz Mayıs Üniversitesi öğretim üyesi Doç. Dr. Salih Kesgin’e de başarı dileklerini ileten Başkan Kılıç’ın ziyaret programında Bafra Belediyesi Özel Kalem Müdürü Ali Şimşek’te yer aldı.

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç ziyarette, “Samsunumuz; 43 yıllık OMÜ’nün yanında Samsun Üniversitesi olarak yeni bir üniversiteye kavuşmuş bulunuyor. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından kurucu Rektör olarak atanan Sayın Prof. Dr. Mahmut Aydın ve Genel Sekreterlik görevine başlayan Sayın Doç. Dr. Salih Kesgin’e görevlerinde muvaffakiyetler diliyorum. Şehrin batı tarafında OMÜ, doğu tarafında da Samsun Üniversitesi şehri iki tarafından kuşatacak ve şehrin her anlamdaki gelişmesine katkı sağlayacaktır bizler de bu katkıya destek vereceğiz” Dedi.

Samsun Üniversitesi kurucu Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Mahmut Aydın ise söz konusu ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek; “Samsun eğitim şehri olma konusunda hızla ilerleyen bir kent. Bu hepimiz için önemli bir sorumluluk. Bize bu konuda güvenip bu sorumluluğu veren Sayın Cumhurbaşkanımıza mahcup olmamak adına çok çalışacağız.” Dedi.

Samsun Üniversitesi Hamit Kılıç Bafra Belediye Başkanı Prof. Dr. Mahmut Aydın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER