Başkan Taşçı’dan CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz'e: Yargıya git!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Başkan Taşçı’dan CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz'e: Yargıya git!
05.04.2018 14:45:12

 

Başkan Taşçı’dan CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz'e: Yargıya git!

Bir siyasi partinin il başkanının kendisine yönelik ortaya attığı iddialarının, iftiradan öteye geçemediğini söyleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Öyle iddia etmekle bu işler olmaz. Madem öyle, git yargıya. Ben tüm vaktimi, Atakum İlçesi için harcıyorum, böyle boş işlerle uğraşacak vaktim yok” dedi.

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, bir siyasi partinin il başkanı tarafından kendisine yönelik yapılan ithamların gerçeği yansıtmadığını söyleyerek, “Gazetelere çıkmak, gündemde kalmak için başka çareleri yok. İddiaların tamamı yalandır. İddia etmekle bu işler olmaz, gerçekliğine inandıkları iddiaları için yargıya gitsinler” dedi.

Bir siyasi partinin il başkanının kendisini hedef alan açıklamalarının gerçeği yansıtmadığını söyleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Atakum Belediyesi olarak, önceliğimiz milletimize hizmet etmektir. Bu anlamda gereksiz eleştiriler ve saçma sapan iddialarla harcayacak vaktimiz yok. Gazeteye çıkmak, gündemde kalmak, kendisine seçimlerde bir rol üstlenmek isteyenler, yalanlar ve iftiralar üzerine kurulu açıklamalar yapıyorlar. İddia etmekle, kameralar önünde şov yapmakla bir yere varılamaz. İddiasının ya da iftirasının gerçek olduğuna inanan varsa, bu ülke yargı ülkesi, gitsin yargı önünde hesap sorsun. Bunlara cevap verecek kadar bile vaktim yok. Ben vaktimin tamamını Atakum İlçesini daha da yaşanılabilir bir kent yapmak için harcıyorum. İlçemize Osmanlı Hamamları, Seyir Terası, Yenimahalle Spor Tesisleri, Eğitim ve Araştırma Hastanesi Atakum Hizmet Binası gibi birbirinden önemli 79 projeyi hayata geçiren bir belediye başkanının, bu boş işlerle harcayacak vakti olabilir mi? Bizim yapacak çok işimiz var. Ama bu işlerimiz arasında, gereksiz polemiklere yer yok. Daha önce de söylemiştim, gereksiz eleştiri gizli hayranlıktır” diye konuştu.

İshak Taşçı CHP Samsun
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
misafir     2018-04-06 Sayın Taşçı bey Sn.Akçagözle ilgili aranızdaki konular beni aşar Biz kanun kazanalı yıllar oldu ama camdan balkondan bak bir sürü insan içiki içip naralar şarkılar çalgılar sazlar açıkda aleni bizlere belediyeden gelen yazılar yargıya başvurun çevre zabıta yapı denetim bazı encümenler dalga geçer gibi Acaba bize dikte edip yaşatanlar ken di anaları kızları eşlerinin böyle bir manzarada yaşamasını kabul edermi Kanunlar gari banlar içinmi geçerli atakum denizevler 214 sok anamız ağlıyo yıllarca
GALERİLER
Advert
Advert