Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, "İnsanlarımızın Hizmetkârıyız!"
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı,
06.04.2020 14:29:38

 

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, "İnsanlarımızın Hizmetkârıyız!"

Başkan Sandıkçı, "Her zaman olduğu gibi, bu zorlu günlerde de, insanlarımızın yanında olmaya, yardımlarına koşmaya, onlara hizmet etmeye devam edeceğiz"

Canik Belediyesi Sosyal Hitmetmer Birimi ilçe genelinde yardım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Yaklaşık bir aydır ülkemizi de etkisi altına alan Covid-19 virüsüne karşı çalışmalarını  dört koldan aralıksız sürdüren Canik Belediyesi, salgından dolayı evinden çıkamayan, yanlız yaşayan, kronik hastalığı olan, işsiz kalmış, kepenk kapatmış kim varsa yardımlarını sürdürmeye devam ediyor

 

GÜN BİRLİK OLMA GÜNÜ

Bu zorlu süreçte Canik Belediyesi Sosyal Hizmetler Birimi ekibinin çalışmalarını 7/24 olacak şekilde sürdürdüğünü belirten Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, "Göreve geldikten sonra kurmuş olduğumuş Aile ve Sosyal Hizmetler Birimi'miz insanlarımızın hem maddi hem de manevi olarak zor günler geçirdiği bu günlerde mesai mefhumu gözetmeksizin çalışmalarını sürdürüyor. Gün birlik olma, beraber olma, ihtiyacı olanlara hep birlikte destek olma günüdur. Birlikte zorda kim varsa yardımına koşmaya devam edeceğiz"

 

YARDIMLARIMIZ DEVAM EDECEK

Sandıkçı, "Aile ve Sosyal Hizmetler Birimimizin koordinesinde muhtarlarımızında katkılarıyla ilçemizde şu ana kadar 750 aileye  gıda ve hijyen paketi ulaştırdık. Ülkemizde hayat normale dönene kadar, işbirliği içinde yardımseverlerimizle, muhtarlarımızla birlikte bünyemizde oluşturduğumuz profesyonel ekibimiz ilçemiz genelinde hasta, yaşlı, yanlız yaşayan, işsiz kalmış, kepenk kapatmış ne kadar vatandaşımız varsa, kendilerine tek tek ulaşarak imkanlarımız dahilinde yardımlarımızı sürdüreceğiz. Vatandaşlarımızdan isteğimiz, lütfen sizler evinizde kalın. Canik Beledriyesi olarak bizler daima sizlerin yanınızdayız"

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı Canik Belediyesi Canik Belediyesi Sosyal Hizmetler Birimi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert