Liv Hospital Samsun’dan Temiz Samsun, temiz Türkiye, temiz dünya!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Liv Hospital Samsun’dan Temiz Samsun, temiz Türkiye, temiz dünya!
14.09.2018 13:00:54

 

Liv Hospital Samsun’dan Temiz Samsun, temiz Türkiye, temiz dünya!

Liv Hospital Samsun 15 Eylül Dünya Çöp Toplama Günü dolayısıyla “Çöpleri Topluyoruz” kampanyası başlattı. 15 Eylül Cumartesi günü saat 15.30’da Yeşilyurt AVM Sahilinden başlayarak sahil hattında çöp toplama etkinliği gerçekleştirecek olan Liv Hospital Samsun çalışanlarına Samsun vatandaşları eşlik edecek.

“Temiz Samsun, Temiz Türkiye, Temiz Dünya” mottosuyla yola çıkan Liv Hospital Samsun’a organizasyonda Büyükşehir Belediyesi, Atakum Belediyesi, Atakum Kaymakamlığı, İlkadım Belediyesi, Tekkeköy Belediyesi, Emniyet Müdürlüğü, Trafik Şube Müdürlüğü, Suco, Firması, Mimarlar Odası Samsun Şubesi, Çevre Mühendisleri Odası, OMÜ Öğrenci Konseyi, basın mensupları destek verecek ve yapılan etkinliğe katılım sağlayacak. Projeye destek veren Suco Markası, katılımcılara organik su matarası hediye edecek. Liv Hospital Samsun tarafından gönüllü toplayıcılara eldiven, poşet ve şapka dağıtılacak.

Projeye destek veren Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “ Bu bilinci bir gün değil her gün için vatandaşlarımızda oluşturmalıyız. Çöpümüzü sokağa değil çöp kutusuna atmayı görev, yaşam biçimi olarak benimsemekle çözebiliriz ancak çevre kirliliği problemimizi. Şehrimizde başlatılan Çöp Toplama Etkinliğine önder olduğu için Liv Hospital Samsun’a teşekkür ediyorum, son derece yararlı olacak bir proje. Tüm vatandaşlarımızı bu etkinliğe davet ediyorum” dedi.

Atakum Kaymakamı Namık Kemal Nazlı, “ Her ailenin çevre temizliğine katkıda bulunması gerekmektedir. Böyle günlerde birlik ve beraberlik içerisinde farkındalık hareketleri başlatmak toplumda bilinç yaratmak ve ses olmak çok önemlidir. Bu organizasyonu sonuna kadar destekliyoruz” şeklinde açıklama yaptı.

 

​Liv Hospital Samsun Dünya Çöp Toplama Günü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER