Oğuzhan Serinkaya Çiğdem Karaaslan'ın yardımcısı oldu
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Oğuzhan Serinkaya Çiğdem Karaaslan'ın yardımcısı oldu
06.02.2020 14:48:32

 

Oğuzhan Serinkaya Çiğdem Karaaslan'ın yardımcısı oldu

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun SKM Başkanı Oğuzhan Serinkaya’yı yardımcısı yaptı.

AK Parti Genel Yarıdmcısı, Çevre Şehir ve Kültür Başkanı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun teşkilatı üyesi ve önceki dönem SKM Başkanı Oğuzhan Serinkaya’yı başkan yardımcısı olarak atadı.

KARAASLANA YAKIN İSİM

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çevre Şehir ve Kültür Başkanı Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan’a ve eşi Direnç Karaaslan’a yakın olan AK Parti Samsun teşkilatı üyesi Oğuzhan Serinkaya, AK Parti Çevre Şehir ve Kültür Başkan Yardımcısı olarak atandı.

İKİ İSİM ATANDI

AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla, 04.02.2020 tarihli 2020/26/4358-29 sayılı olur kararı ile Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Abdulkadir Develi ve Makine Mühendisi Oğuzhan Serinkaya, Çevre Şehir ve Kültür Başkan Yardımcısı olarak atandı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çevre Şehir ve Kültür Başkanı Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan Direnç Karaaslan AK Parti Samsun teşkilatı Oğuzhan Serinkaya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER