Samsun İ.H.L Mezunları İftarda Buluştu
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun İ.H.L Mezunları İftarda Buluştu
18.06.2017 15:09:03

 

Samsun İ.H.L Mezunları İftarda Buluştu

1984-85 Samsun İmam Hatip Lisesi Mezunları Samsun Anadolu İ. H. L de gerçekleştirdikleri iftar programında bir araya geldi.

Samsun Anadolu İ. H. L'nin bahçesinde gerçekleşen iftar yemeğinden sonra eski öğretmenleriyle birlikte sınıflara çıkan mezunlar eski günleri yad etti.

Sınıfta adeta 32 yıl öncesine giden mezunlar birbirleriyle buluşup kaynaşmanın ve o yılları yeniden hatırlamanın mutluluğunu yaşadılar.

Daha sonra bugüne kadar vefat eden mezun arkadaşları için okudukları hatmin duasını da yine birlikte yaptılar.

Mezunların iftar programına eski öğretmenlerden Mehmet Aslan, Bekir Çam, Yusuf Akan Mehmet Coşar Mehmet Gültekin'de katıldı.

Programa 1984-85 Samsun İmam Hatip Lisesi Mezunlarından olan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Sağlık İl Müdürü Yusuf Güney, Araştırma Hastanesi Başhekimi Fatih Özkan, OMÜ Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mahmut Aydın. BEM BİR SEN Samsun Şube Başkanı Nurettin Sever, Samsun Yazarlar Derneği Başkanı Ahmet Seven, Samsun İmam Hatip lisesi Mezunları Derneği Başkanı İrfan Yetik ve çok sayıda mezun davetli katıldı.

Unutulmaz gecelerden birini yaşadıklarını söyleyen mezunlar "Hayatta olan öğretmenlerimizle sınıfta bir araya geldik. Kah duygulandık,kah neşelenip eski günleri yad ettik. Çok mutlu olduk. Adeta 32 yıl evvelini yeniden yaşadık" dediler.

Oktay ZERRİN- Samsun

samsun İHL
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert