Samsun’da Siyer-İ Nebi Yarışmasına Büyük İlgi
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun’da Siyer-İ Nebi Yarışmasına Büyük İlgi
16.12.2019 15:45:37

 

Samsun’da Siyer-İ Nebi Yarışmasına Büyük İlgi

Anadolu Gençlik Derneği’nin her yıl Türkiye genelinde düzenlediği Liseli Gençler Efendimiz’in İzinde Siyer-i Nebi Yarışmasına binlerce öğrenci katıldı.

Liseli Gençler Efendimiz’in İzinde Siyer-i Nebi Yarışması yoğun bir katılımla gerçekleşti. Hz. Muhammed’i (s.a.v.) daha iyi tanımak ve anlamak amacıyla tüm Türkiye'de düzenlenen yarışmaya Samsun il ve ilçelerinden de binlerce genç katıldı.

Anadolu Gençlik Derneği AGD Samsun Şubesi’nin 17 ilçede 21 noktada gerçekleştirdiği sınava Samsun’daki öğrenciler yoğun ilgi gösterdi.

Yapılan sınavın sonuçları 31 Aralık 2019 tarihinde açıklanacak ve Anadolu Gençlik Derneği tarafından düzenlenecek olan Mekke’nin Fethi programlarında derece yapan öğrencilere ödülleri verilecek. Türkiye Genelinde; 1. olan öğrenci 5 Bin TL, ikici 4 Bin TL, üçüncü 3 Bin TL, dördüncü 2 Bin TL ve beşinci öğrenci Bin TL ile ödüllendirilecek. İl ve İlçelerde derece yapan öğrencilerde farklı ödüller kazanacak. AGD Samsun Şubesi tarafından verilecek ödüller şöyle; ”Birinciye Umre , ikinciye Fotoğraf Makinası, üçüncüye Bisiklet”

AGD Samsun Hz. Muhammed Siyer-i Nebi Yarışması
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert