Samsun’da yarın Tramvaylar Ücretsiz Olacak mı!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun’da yarın Tramvaylar Ücretsiz Olacak mı!
23.03.2018 17:23:19

 

Samsun’da yarın Tramvaylar Ücretsiz Olacak mı!

Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yarın Tekkeköy’de gerçekleştireceği miting öncesinde Tramvayları ücretsiz yapıp yapmayacağı merak ediliyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın AK Parti Samsun 6. Olağan Kongresi öncesinde Tekkeköy’de bulunan Yaşar Doğu Spor Salonu’nun önünde toplanan kalabalığa bir konuşma yapacak.

Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin iştiraki olan SAMULAŞ’ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı dinlemeye gidecek olan Samsunlulara ücretsiz tramvay hizmeti vermesi beklenirken, Samsun Büyükşehir Belediyesi’nden henüz bu yönde bir açıklama yapılmadı.

Denilebilir ki, “AK Parti’nin kongresi olduğu için partiler arası tarafsızlık gereği tramvaylılarda ücretsiz taşımayı  doğru bulmuyoruz” Ancak AK Parti Genel Başkanının aynı zamanda Türkiye Cumhuriyeti’nin Cumhurbaşkanı olduğu ve AK Parti’nin Samsun’daki oyunun yüzde 67.5 olduğu göz önüne alındığında Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman’ın Samsunlulara jest olarak tramvayları ücretsiz olması için girişimde bulunması bekleniyor.

cumhurbaşkanı erdoğan samsun mitingi samulaş tramvay ücretsiz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert