Taner Tekin: Chp genel başkanı’nın yaptığı türkiye düşmanlarına hizmet etmektir!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Taner Tekin: Chp genel başkanı’nın yaptığı türkiye düşmanlarına hizmet etmektir!
17.06.2017 08:41:33

 

Taner Tekin: Chp genel başkanı’nın yaptığı türkiye düşmanlarına hizmet etmektir!

MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin bir açıklama yaparak, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu sert bir dille eleştirdi.

Tekin açıklamasında şunları kaydetti; "Ülkemiz 15 Temmuz gibi büyük bir badireyi yeni atlatmışken eş zamanlı olarak çok yönlü terör saldırılarına maruz iken art niyetli kaos çığırtkanları yeni bir darbe hazırlığından bahsederken, bölgemizde ve dünyada yaşanan gelişmeler Yeni bir dünya savaşının sinyallerini verirken ülkemizdeki özellikle 15 Temmuz'dan sonra oluşan milli birlik ve beraberlik havasının bozulmaması için sağduyulu hareket ederek bu birliğin ve beraberliğin perçinlenmesine katkı sağlamak başta siyasiler olmak üzere tüm vatandaşlarımızın öncelikli görevi olduğu bu hassas süreçte halkı sokağa davet etmek, yollara düşmek, ülkemizi Avrupalı ülkelere ispiyonlayarak adalet aramaya kalkmak tüm Türkiye düşmanlarına hizmet etmektir.

ADALET ARAMA BAHANESİYLE HALKI GALEYANA GETİRMEK

HDP ile iç içe geçmiş, pkk’lı teröristlerin cenazelerine katılan milletvekillerini görmezden gelirken adalet arama bahanesi ile halkı galeyana getirmek asla iyi niyetli bir yaklaşım olamaz.

Türkiye'de onlarca vatan evladını şehit verirken yürüyüş düzenlemeyen, tepki ortaya koymayanlar, bu ülkenin genel kurmay başkanı tutuklandığında duruş sergilemeyenler, 15 Temmuz darbe girişiminde gece yarılarına kadar saklanıp ses çıkarmayanlar, bugün adalet bezirganlığına soyunuyorsa, fetocuların ağzıyla konuşup eylemlerde bulunuyorsa, bunu Aziz Türk milleti hafızalarına kaydetmektedir.

CHP İl Başkanı Tufan Akçagöz, sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli beyin ortaya koymuş olduğu sağduyulu davranışı ve yapmış olduğu tarihi uyarıları anlamadığını  söyleyerek bir takım eleştirilerde bulunmuştur. Bunada haddi ve hakkı olmayarak MHP'nin iç meselelerini örnek göstermiş ve genel başkanımızı demokrat olmamakla suçlamıştır. Tufan beyin, Genel Başkanımızı anlamamasına şaşırmıyoruz. Genel başkanları dahi anlamamıştır ki Tufan beyin anlamaması gayet doğaldır.

Genel Başkanımız çok güzel ifade etmişlerdir. Akılsız başın cezasını ayaklar çeker sözü tam anlamıyla yerini bulmuştur. CHP İl Başkanı parti tabanımızın rahatsız olduğunu ifade etmiş, kendince MHP'nin iç meseleleri hakkında yorum yapmıştır. Kendisine tavsiyem MHP'li olmanın onurunu daha fazla taşıyamayan ve aramızdan kaçkın 3-5 kişiyi ciddiye alarak MHP'nin tabanını temsil ettiğine kendini inandırması çok doğru bir yaklaşım değildir ve bundan acilen vazgeçmelidir.

MHP'NİN TABANI DA TAVANI DA YOKTUR!

Türk Milliyetçiliğine gönül vermiş dava adamlarından oluşan büyük bir kitlesi vardır. Ve bu kitle asla içine HDP kaçmış ve fetö ağzıyla konuşan her fırsatta ülkemizi Avrupalı ülklere ispiyonlayan CHP'nin söylemlerini dikkate almayacak kadar şuurlu bir topluluktur.Partimize kurulan kumpaslara karşı sayın Genel Başkanımızın vermiş olduğu asil mücadeleyi demokratik olmamakla tanımlayan CHP il başkanı, CHP'nin kendi içerisinde yaşadığı problemleri dile getirerek bunlara çözüm araması kendi açılarından daha hayırlı olacaktır.

Demokrat olmamakla suçladığı Sayın Genel Başkanımız siyasi hayatı boyunca dürüstlüğü, devlet adamlığı, ülke ve millet sevgisi ile kendini defalarca ispatladığı gibi 15 Temmuz gecesi ana muhalefet lideri gibi saklanmayarak F16'ların havada uçuştuğu saatlerde genel merkeze giderek yaptığı açıklamada yine demokrasinin savunuculuğunu yapmış kendini fazlasıyla ispatlamıştır. CHP İl Başkanı kendi parti meseleleri ile ilgilenip ülkemiz adına faydalı politikalar üretirse hakkı ve haddi olmadığı halde MHP içişleri hakkında yorum yapmazsa çok daha faydalı işler yapacağını umut ediyorum." dedi.

MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin Kemal Kılıçdaroğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER