MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin: Mehmetçiğimizin her şartta destekçisi ve duacısıyız!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin: Mehmetçiğimizin her şartta destekçisi ve duacısıyız!
22.01.2018 09:57:17

 

MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin: Mehmetçiğimizin her şartta destekçisi ve duacısıyız!

MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, Türk Ordusunun Afrin Harekatını sonuna kadar desteklediklerini belirten bir açıklama yaptı.

Tekin açıklamasında, şunları kaydetti;

“kahraman Mehmetçiklerimizin her şartta destekçisi ve duacısı olduğumuzu dost düşman herkesin çok iyi bilmesini istiyoruz.

Öngörü ve feraset sahibi gerçek bir Devlet Adamı Türk Dünyasının Bilge Lideri Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Bey, 2012 yılında yapmış olduğu bir açıklama ile özet olarak “Batı ucu Afrin Doğu ucu kandili içine alan Hilal şeklinde bir güvenlik koridoru oluşturularak sınırlarımızın güvence altına alınması gerektiğini, bu bölgelerde bulunan terör yuvalarının yerle bir edilmesini, bu operasyonları yaparken hiç kimsenin icazetinin beklenmemesi gerektiğini vurgulayarak bu yapılması gereken operasyonlarda hükümeti kayıtsız şartsız destekleyeceğimizi ifade etmiş, yıllar öncesinden bugün yapılan harekatın önemini belirtmiştir. Daha sonraları da birçok defa hükümete bu ve benzeri konularda uyarılarda bulunmuştur. Bu sebeple Milliyetçi Hareket Partisi olarak Zeytin Dalı Harekâtını doğru buluyoruz. Türk’ün gücünü Türk düşmanlarına gösterilmesi açısından hükümetimizin bu haklı tavrını da sonuna kadar destekliyoruz. Hatta bu harekâtın Afrin’den sonra Menbiç’e kadar uzamasının ve koridorun genişletilmesinin sınırlarımız açısından da faydalı olacağı kanaatindeyiz.

İHANETLERİ UNUTMAYACAĞIZ

Türkiye için hayati önem taşıyan bu Harekata karşı çıkan, bu doğru tavrı sorgulayan, Türk Ordusunun kahramanca harekatını küçümseyen, sulandıran, akıllarınca çarpıtmaya çalışarak sinsice algı oluşturmaya kalkan, PKK, PYD, YPG, DEAŞ, ve FETÖ işbirlikçisi ABD ve Küresel güçlerin gayri meşru çocukları, siyasetçisi, sanatçısı, sözde aydın yazar ve gazeteci geçinen hainlikte sınır tanımayan zevatları da bu vesile ile bir kez daha Türk Milletini yakından tanıma fırsatı bulduğunu da belirtmek istiyorum. Bu zevatların ihanetleri hafızalarımızda silinmemek üzere yerini almıştır.

 

Devlet Bahçeli Türk Ordusu Taner Tekin MHP Samsun
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert