Teknologin Dergisi Emine Ahmet Yeni İmam Hatip Lisesi’nde
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Teknologin Dergisi Emine Ahmet Yeni İmam Hatip Lisesi’nde
19.02.2020 14:11:12

 

Teknologin Dergisi Emine Ahmet Yeni İmam Hatip Lisesi’nde

Teknologin Dergisi Emine Ahmet Yeni İmam Hatip Lisesi Müdürü Mustafa Dilek’i ziyaret etti.

Ziyarette Teknolojin Bilim Sanayi ve Teknoloji Dergisi Genel Koordinatörü Recep Yazgan, Emine Ahmet Yeni İmam Hatip Lisesi Müdürü Mustafa Dilek’ten okul hakkında bilgi aldı.

Emine Ahmet Yeni İmam Hatip Lisesi Müdürü Mustafa Dilek, bu yıl hizmete açılan SİTEM Robotik Kodlama sınıfı hakkında bilgi vererek, Robotik kodlama sınıfının Samsun’daki tüm okullar arasında en nitelikli ve nicelikle sınıfı olduğuna vurgu yaptı.

Robotik kodlama sınıfının Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenecek olan Göbekli Tepe temalı robot yarışmasına hazırlık yaptığını da belirten Mustafa Dilek robotik kodlama sınıfını bu seviyeye kendi imkanlarıyla ulaştırdıkların sözlerine ekledi.

Teknolojin Bilim Sanayi ve Teknoloji Dergisi Genel Koordinatörü Recep Yazgan, Emine Ahmet Yeni İmam Hatip Lisesi Müdürü Mustafa Dilek’e başarının devamını diledi.

Teknolojin Bilim Sanayi ve Teknoloji Dergisi’nin Emine Ahmet Yeni İmam Hatip Lisesi Müdürü Mustafa Dilek’i ziyaretine Recep Yazgan’ın yanı sıra derginin sahibi Kerim Bozkurt ile dergi editörü Burcu Uyanık da katıldı.

Teknologin Dergisi Teknologin Emine Ahmet Yeni İmam Hatip Lisesi Mustafa Dilek Robotik Kodlama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert