Başkan Kılıç: Hitabımız Önce Göze Sonra Gönüle
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Başkan Kılıç: Hitabımız Önce Göze Sonra Gönüle
16.12.2018 07:00:00

 

Başkan Kılıç: Hitabımız Önce Göze Sonra Gönüle

Kısa sürede hayata geçirdiği projeler, uygulamalar ile Bafralıların teveccühünü kazanan Bafra Belediyesi, ilçenin alt yapıya yönelik beklentilerine hızlı bir şekilde cevap vermesinin yanında, şehrin estetik açıdan güzelleştirilmesi için de yoğun bir çaba sarf ediyor.

Fen İşleri Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Park Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekiplerce ortaklaşa sürdürülen çalışmalarda şehrin temizliği başta olmak üzere birçok alanda hayata geçirilen hizmetler dikkat çekici boyutta.

Bafra merkez mahalleleri ve imkânlar ölçüsünde dış mahallelerde periyodik olarak yapılan mıntıka temizli ve çim görünümlü konteyner giydirmelerinin yanında, orta refüjlerde boyama çalışmaları, Tekel caddesinde ve 15 Temmuz Demokrasi Meydanı başta olmak üzere birçok alandaki ağaçlandırma çalışmaları birbiri ardına Bafralıların hizmetine sunuluyor.

Öte yandan Sosyal Sorumluluk Projesi adı altında imzalanan protokol ile dışa bağımlılıktan kurtulmayı hedefleyen Belediye, özellikle dekoratif olarak hazırlanan oturma bankları ile adından söz ettireceğe benziyor.

Bafra Belediyesi’nin kendi imkanları ile yaptığı ve birkaç noktada hizmete sunduğu dolmuş durakları ise şimdiden İlçe sakinlerinin yoğun beğenisi ile karşılaşmış durumda.

Başkan Kılıç: “Bafra’mızda önce göze sonra gönüllere hitap etmeye devam edeceğiz”

Abartılı maliyetler gerektirmeden de ilçenin güzelleştirebileceğine inandığını dile getiren Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “Önemsiz gibi görünen birçok uygulamanın ne denli ihtiyaç olduğunu hizmetlerimiz hayata geçtiğinde halkımızın takdirle dolu ifadelerinden öğreniyoruz. Bafra’mız her alanda en iyisine layık. Tüm gücümüzle Bafra’mızda önce göze sonra gönüllere hitap etmeye devam edeceğiz. Dedi.

Bafra Belediyesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER