Samsun Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alacak!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alacak!
20.11.2020 10:50:35

 

Samsun Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alacak!

Samsun Üniversitesi, Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslara göre üniversiteye bağlı birimlerde istihdam edilmek üzere sözleşmeli personel alacak.

KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle, yazılı ve sözlü mülakat yapılmaksızın 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin B fıkrasına göre istihdam edilmek üzere sözleşmeli personel şu pozisyonlarda değerlendirilecek.

Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı ya da Halkla İlişkiler ve Tanıtım programı önlisans mezunu olmak kaydıyla 2 adet Büro Personeli,

Bilgisayar Teknolojisi, Bilgisayar Programcılığı veya Bilgisayar Destekli Tasarım ve Animasyon programlarının birinden önlisans mezunu olmak kaydıyla 1 adet Büro Personel,

İşletme, Maliye veya Muhasebe ve Finans Yönetimi lisans mezunu olup belgelendirmek kaydıyla bütçe, finansman ve muhasebe kesin hesap raporlama alanlarında en az 2 yıl iş deneyimine sahip olmak kaydıyla 1 adet büro Personeli,

Lisans mezunu olup, Sivil Havacılık Alanında SHY 145 ATA 300 /ESD /Hidden Damage; EWIS; SHT-M Rev.03; Tecnam P2006T ve Cessna 172N Tipi Simülatör Bakımı sertifikalarına sahip olmak kaydıyla 1 adet destek personeli.

 

ARANILAN GENEL KOŞULLAR:

1- 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak.

2- 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 53 üncü madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile çalışmaya ve görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı ile engeli bulunmamak.

3- Erkek adayların askerlikle ilişkisi bulunmaması (askerliğini yapmış veya tecil ettirmiş olmak).

4- Son 1 (bir) yıl içerisinde sözleşmeli personel olarak istihdam edilenlerden, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmemiş olması veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmesini tek taraflı feshetmemiş olmak.

5- Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

6- Daha önceden herhangi bir kurumda çalışırken iş akdi fesih edilenlerle, Kurumumuzda çalışırken kendi isteği ile görevinden istifa edenlerin müracaatları kabul edilmeyecektir.

 

BAŞVURU ŞEKLİ, YERİ, ZAMANI ve İSTENİLEN BELGELER:

Adaylar ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı günden itibaren 15 gün içinde Samsun Üniversitesi resmi internet sayfası www.samsun.edu.tr den ilan tarihi itibariyle temin edilecek

başvuru formu ve istenilen belgelerle birlikte şahsen ya da posta ile Personel Daire Başkanlığına başvuru yapacaklardır. Posta ile yapılacak başvuruların son başvuru tarihine kadar ulaşması gerekmektedir. Eksik belgeli veya süresi içinde yapılmayan başvurular ile internet üzerinden yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Başvuru evrakının, yanlış birime ve/veya adrese teslim edilmesinden, postadaki gecikmelerden Üniversitemiz sorumlu değildir.

1. Başvuru Formu

2. Bir adet fotoğraf (Başvuru formuna yapıştırılacaktır.)

3. Nüfus Cüzdanı Fotokopisi (e-Devlet üzerinden alınan nüfus kayıt örneği de kabul edilecektir.)

4. Öğrenim Belgesi (Başvuruda bulunacak olan adaylar e-Devlet üzerinden alınan karekodlu belgeler ile başvuru yapılabilecektir. Yabancı yükseköğretim kurumu mezunlarının diplomalarının Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca denkliğini gösteren belgesinin başvuruda ibraz etmesi gerekmektedir.)

5. KPSS Sınav Sonuç Belgesi (Kontrol numaralı)

-Önlisans mezunları için 2018 KPSSP93 puanı (İlanın Resmi Gazete’de

yayımlanmasının akabinde 2020 KPSS önlisans sınav sonuçlarının açıklanması halinde;

adaylar 2020 (KPSSP93) puanı ile de başvuruda bulunabilecektir.)

-Lisans mezunları için 2020 KPSSP3 puanı

6. Adli Sicil Durum Belgesi (Aslı veya e-Devlet üzerinden temin edilen kontrol edilebilir şekilde oluşturulmuş olmalıdır.)

7. Sertifika (Başvurulan unvanda isteniyor ise aslı veya onaylı örneği)

8. Onaylı Hizmet/Tecrübe Belgesi; hizmetin yerine getirildiği kamu kurum ve kuruluşu/ şirket hizmet belgesi veya onaylı bir yazıyla belgelendirilmelidir. Bu belge ile birlikte çalışılan sürelere ait SGK/Sigorta Hizmet Dökümünün ibraz edilmesi de zorunludur.

Samsun Üniversitesi Sözleşmeli Personel KPSS (B)
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Advert
GALERİLER