AK Parti Samsun eski Milletvekili Musa Uzunkaya Kendisini iyice rezil etti!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
AK Parti Samsun eski Milletvekili Musa Uzunkaya Kendisini iyice rezil etti!
25.04.2018 14:36:07

 

AK Parti Samsun eski Milletvekili Musa Uzunkaya Kendisini iyice rezil etti!

AK Parti Samsun eski Milletvekili Musa Uzunkaya sosyal medya üzerinden yapmış olduğu paylaşımlarla ulusal basının da gündemine gelerek kendini rezil etti.

AK Parti Samsun eski Milletvekili Musa Uzunkaya, TBMM’de yapılan AK Parti Grup toplantısına katıldı. Uzunkaya, grup toplantısı sırasında sosyal medyadan paylaştığı mesajı ile adeta ateş püskürdü. Uzunkaya, “An itibarıyla Ak Parti Grup toplantısındayım. Çok garip manzaralara geçmişte de alışmıştık. Ancak şimdi garip ötesi çirkinliklere şahit oluyor, affınıza sığınarak tiksindiğimi ifade etmek istiyorum” dedi. Bazı milletvekilleri ve adaylarının şehirlerinden tezahüratçı, şakşakçı getirdiğini söyleyen Uzunkaya, “Siyaset adamı vakur olmalı” derken; “İrtifa kaybediyoruz dikkat, dikkat” uyarısında bulundu.

Uzunkaya, katıldığı AK Parti Grup toplantısından sert mesajlar gönderdi. Facebook'taki profilinde önce grup toplantı salonundan fotoğraf paylaştı, ardından milletvekillerinin ve milletvekili adaylarının ”Şakşakçılarıyla salona geldiğini” belirterek, “Tiksiniyorum” dedi.

“İRTİFA KAYBEDİYORUZ”

Uzunkaya şunları yazdı:

“An itibariyle AK Parti Grup Toplantısı’ndayım. Çok garip manzaralara geçmişte de alışmıştık. Ancak şimdi garip ötesi çirkinliklere şahit oluyor, affınıza sığınarak tiksindiğimi ifade etmek istiyorum. Resmen mevcut vekillerle, ileriye dönük aday olmayı düşünenler şehirlerinden tezahüratçı, şakşakçı bir kısım dilim varmıyor… Getirmişler. Ne olacak onlar için yapılan tezahüratlar, yeniden aday olmalarına imkan hazırlayacak. Siyaset adamı vakur ve olgun olmalı değil mi? İrtifa kaybediyoruz, dikkat dikkat!.. Allah Yardımcımız olsun”

Uzunkaya, 22. Dönemde AK Parti'den milletvekilliği yapmıştı. Uzunkaya'nın kardeşi Celal Uzunkaya da Antalya İl Emniyet Müdürlüğü görevinde bulunmuş, daha sonra da Kamu Düzeni ve Güvenliği Müsteşarlığına Müşavir olarak atanmıştı.

Sözcü Gazetesi

​AK Parti Samsun Musa Uzunkaya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Borges     0000-00-00 Niye rezil ediyormuş ki kendini. Olan neyse onu söylemiş. AKP neredeydi nereye savruldu. Ya Nagehan Alçı, Cemil Barlas gibilere kaldı AKP. Gerçi oy vermişliğim de yok AKP ye:( tek nedeni samsun vekil adaylarının trabzon kökenli oluşudur). Musa uzunkaya durumu özetlemiş. Kendini rezil etmiyor Musa uzunkaya, var olan rezilliğin fotoğrafını çekiyor. Olay budur arkadaşım.
GALERİLER
Advert
Advert