AK Parti Samsun ilçe kongreleri kaldığı yerden devam ediyor…
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
AK Parti Samsun ilçe kongreleri kaldığı yerden devam ediyor…
23.02.2018 09:46:33

 

AK Parti Samsun ilçe kongreleri kaldığı yerden devam ediyor…

AK Parti'de ilçe kongreleri 24 Şubat Cumartesi günü Asarcık, Canik ve Tekkeköy ilçeleri ile başlayacak, 25 Şubat Pazar günü ise Kavak ve ilkadım ilçeleri kongreleri ile toplamda 10 ilçenin kongresi tamamlanmış olacak…

AK Parti Samsun İl Başkanı Av.Hakan Karaduman, kongre takviminin 24 Şubatta tekrar başlayacağını söyledi. Karaduman yaptığı açıklamada, 24 Şubat Cumartesi günü saat 10:00’da Asarcık, 13:00’de Canik ve 15:00’de Tekkeköy, 25 Şubat Pazar günü ise saat 10:30’da Kavak ve 14:30’da İlkadım ilçe kongrelerinin gerçekleştirileceğini söyledi. AK Parti Samsun İl Başkanlığı olarak 2019 seçimleri için yüksek hedefleri olduğunu söyleyen Karaduman, "Başarı için hep birlikte mücadele etmemiz ve el ele, gönül gönüle vererek çok çalışmamız gerekiyor. 2019 seçimlerine hazırlanacak güçlü kadroları kongrelerimiz ile belirliyoruz. AK Partimize yakışır şekilde birlik ve beraberlik içerisinde kongrelerimizi sürdürmeye devam edeceğiz" dedi.

Türkiye'nin emin adımlarla yolunda ilerlediğini söyleyen AK Parti İl Başkanı Av.Hakan Karaduman, " Coğrafyamızda çok önemli gelişmelerin yaşandığı şu günlerde, Türkiye'de sistemin tıkır tıkır işliyor olması, Ülke sınırlarımızı tehdit eden unsurlara karşı verdiğimiz etkili mücadelemiz ve Türkiye'nin budenli istikrarlı ilerlemesi, sorunlarının üstesinden gelmesi birilerini rahatsız ediyor. Türkiye artık eski Türkiye değil. çoğu ülke ekonomik sıkıntılarla boğuşurken, bir taraftan da tüm dünyada siyasi iktidarsızlıklar baş göstermişken, Ortadoğu'da savaşlar sürerken, bize dost görünen ülkeler akıl tutulması yaşarken, Türkiye, ekonomik problemlerle ,siyasi iktidarsızlıklarla uğraştığı dönemleri şükürler olsun ki çok geride bıraktı. Cumhurbaşkanımız ,Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'ın, Başbakanımız Binali Yıldırım'ın önderliğinde Türkiye 2023, 2053, 2071 hedeflerine AK Parti ile emin adımlarla ilerleyecek ve ulaşacaktır." diye konuştu.

​AK Parti Samsun
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert