Atakum Hayır Çarşısı Yakakentlilerle Buluştu
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
 Atakum Hayır Çarşısı Yakakentlilerle Buluştu
12.05.2018 08:42:18

 

Atakum Hayır Çarşısı Yakakentlilerle Buluştu

Atakum Belediyesinin, örnek projesi hayır çarşısının 76. Mağazası Yakakent İlçesinde kuruldu. Atakum ve Yakakent Belediyelerinin işbirliğiyle ilçe meydanına kurulan dev mağaza, ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürdü.

Atakum Belediyesi tarafından dört yıldır sürdürülen ve ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldüren Hayır Çarşısı Projesi, Kavak, Asarcık, Ayvacık ve Alaçam ilçelerinden sonra, Yakakentlilerle buluştu. Atakum ve Yakakent Belediyelerinin işbirliğiyle, ilçe meydanında kurulan dev mağazanın açılışı, Yakakent Kaymakamı Selin Sarı, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma ve AK Parti Yakakent İlçe Başkanı Ahmet Günel ile çok sayıda vatandaşın katılımıyla gerçekleşti.

Atakum Belediyesi Hayır Çarşısı projesinin Atakumluların destekleriyle büyüdüğünü ve ilçe sınırlarını aştığını kaydeden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Bugüne kadar Asarcık, Kavak, Ayvacık ve Alaçam ilçelerinde kurduğumu hayır çarşısı mağazalarından sonra, bugün de 76. mağazamızı Yakakentli hemşerilerimizle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu projemizde bizimle işbirliği yaptığı için Yakakent Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Kıyma’ya teşekkür ediyorum. Atakumlu hemşerilerimin destekleriyle sürdürdüğümüz Hayır Çarşısı projemiz her geçen gün daha da büyümeye ve daha çok ihtiyaç sahibine ulaşmaya devam ediyor. Projemize destek olan, katkı veren tüm hemşerilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı öncülüğünde sürdürülen Hayır Çarşısı projesinin Yakakentlilerle buluşmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma, “Atakumlu hayırsever vatandaşlarımız, verdikleri desteklerle ihtiyaç sahibi hemşerilerimizin yüzünü güldürüyor. Veren el ile alan elin birbirini görmediği bu güzel yardımlaşma köprüsünü, ilçemizde yaşayan vatandaşlarımızın hizmetine sunmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. İnanıyorum ki Yakakent Belediyesi olarak Atakum Belediyesiyle gerçekleştirdiğimiz bu işbirliği, farklı projelerde de devam edecek. Bu anlamda tüm Atakumlulara ve Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’ya teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

​Atakum Belediyesi Hayır Çarşısı Projesi Yakakent
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
misafir     2018-05-13 Çok çok hayır almaya çalış zira aldığın ahlar dağları aştı 2011 de kanun kazandık ama belediyenin bütçesi yokmuş yıkmaya Tuaf olanda yıkılcak bina yok açık bahçeler İçenler naralar çalgılar sazlar Kapalı raporuyla iki belediye canlı müzik ruhsatı verdi can vere mesinler Hani cumanız mubarek olsun kutluyorsunuzya Cumalar kandiller hatta rama zanlar yıllardır aynı mubarek günlerde edilen dularda ahlarda kabul olrmuş biz ediyoz topluca yağmur dusı gibi Denizevler 214 sok haklarımızı haram ederek
GALERİLER
Advert
Advert