Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç: Damla Kızımız İle İftihar Ediyoruz
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç: Damla Kızımız İle İftihar Ediyoruz
05.02.2019 08:48:10

 

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç: Damla Kızımız İle İftihar Ediyoruz

Bafra Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Atıcılık sporcusu kısa süreli eğitimle Türkiye ikinciliği gibi önemli bir başarıya imza atan Damla Yılmaz Bafra’mın göz bebeği oldu.

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç: “Damla kızımız ve diğer sporcu kardeşlerimiz Türkiye şampiyonasından önce ziyaretimize geldiklerinde de ifade etmiştik, Gençlerimize destek verildiğinde her spor branşında başarılı olacaktır. Damla Yılmaz’ın başarısı bu sözümüzün bir anlamda teyididir. Kendisi ile iftihar ediyoruz. Kısa sürede elde edilen bu başarıda en büyük katkı sahibi  Ailesi ve Atıcılık antrenörü Murat Gürsel ve diğer hocalarımıza teşekkür ediyorum “ Dedi.

Türkiye’nin 2.büyük Atıcılık Poligon salonun Bafra’da olması ve Bafra Belediyesi Gençlik Spor Kulübüne eklenerek bu alandaki Bafralı sporcuların Türkiye Şampiyonalarında boy göstermelerine vesile olduğunun altını çizen Başkan Kılıç, Bafra Belediyesi Gençlik Spor Kulübü bünyesinde faaliyet gösteren Atıcılık sporunda Damla kızımızın üstün başarısı gelecekte elde edilen derecelerin de habercisidir” Dedi.

Bafra Belediyesi Gençlik Spor kulübü bünyesinde yer alan 4 branştan biri olan Atıcılıkta elde edilen başarı diğer gençlerinde atıcılık sporun ilgisinin artmasına neden oldu.

Bilindiği üzere Mersin’in Erdemli ilçesinde, Erdemli Uluslararası Atış Poligonunda gerçekleşen turnuvada 500 sporcu karasında Minik kızlarda yarışan Damla Yılmaz 10 metre havalı tabanca kategorisinde 254 puan toplayarak Türkiye 2’incisi olmayı başarmıştı.

 

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç Damla Yılmaz Bafra Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Atıcılık sporu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER