Başbakan Yıldırım: Gözümün İçine Baka Baka Yalan Söyleyenlere Asla Müsamaha Gösteremem!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Başbakan Yıldırım: Gözümün İçine Baka Baka Yalan Söyleyenlere Asla Müsamaha Gösteremem!
24.04.2018 09:32:41

 

Başbakan Yıldırım: Gözümün İçine Baka Baka Yalan Söyleyenlere Asla Müsamaha Gösteremem!

Başbakan Binali Yıldırım, TBMM'nin 98'inci açılış yıl dönümü dolayısıyla verdiği resepsiyona katıldı.

Başbakan Yıldırım, bir basın mensubunun, CHP'nin, partiden 15 milletvekilinin İYİ Parti'ye katılmasını "demokrasinin gereği" olarak değerlendirdiğini hatırlatılması üzerine, "Yersen" ifadesini kullandı.

Yıldırım, TBMM Genel Kurulunda bugün yaşanan tartışmaya ilişkin, "Ben yalana karşı çok titizim. Her şeyi hoş görebilirim ama gözümün içine baka baka yalan söyleyenlere asla müsamaha gösteremem." diye konuştu.

"CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti adına söz alan Nuri Okutan kürsüye çıkmadan önce salondan ayrılmanızı eleştirdi." yönündeki bir soruya Binali Yıldırım, "Nezaketi bize öğretecek olanlar önce kendileri nezaketli iş yapsınlar. Başkalarının adamlarıyla iş yapmasınlar." şeklinde yanıt verdi. 

Yıldırım, "Sizce Sayın Erdoğan'ın karşısına Sayın Abdullah Gül ortak çatı adayı olarak çıkar mı?" şeklindeki soru üzerine, "Sayın Abdullah Gül'e sorarsanız daha doğru olur." cevabını verdi. Ardından, "Sizi nasıl etkiler?" sorusuna da Başbakan Yıldırım, "Olasılıklara göre amel edilmez." karşılığını verdi.

Başbakan Yıldırım İYİ Part CHP
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Yasin Çallı     0000-00-00 İbo, ido üşüdüğü için evlerine RTE’nin doğalgaz başlattığını söylediğinde, sn C. Başkanı onayladı. O tarihte ne doğalgaz var, ne de sn. Reis belediye başkanıdır. Bu durumda sn. Binali söz konusu yalana tahammül edecek midir?
GALERİLER
Advert
Advert