Başkan Mustafa Demir, Atakum’da muhtarlarla buluştu
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Başkan Mustafa Demir, Atakum’da muhtarlarla buluştu
28.08.2019 12:25:25

 

Başkan Mustafa Demir, Atakum’da muhtarlarla buluştu

Muhtarlarla İstişare ve Değerlendirme Toplantıları'nın sonuncusunu Atakum'da gerçekleştiren Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, "Bu memlekete, insanlarımıza borcumuz var. Vebalimiz çok büyük" dedi

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Muhtarlarla İstişare ve Değerlendirme Toplantıları'nın sonuncusunu Atakum İlçesi'nde gerçekleştirdi. Atakumlu muhtarlarla bir araya gelen Demir, "Hepimizin bu ülkeye, bu memlekete, 1 milyon 350 bin insanımıza, çoluk çocuğumuzun geleceğine borcu var. Omuzlarımızda çok büyük bir vebal bulunuyor. Bu vebalin hakkını yerine getirmek için buradayız" dedi.

'ARTIK SAMSUN PARTİSİ'NİN ÜYESİYİZ!'

Atakum'da Yalı Kafe'de gerçekleştirilen ve İlçe Belediye Başkanı Cemil Deveci'nin de katıldığı toplantıda Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, söz alan muhtarların talep, istek ve önerilerini dinledi. İlçe genelinde mahallelerdeki sorunların tartışılıp masaya yatırıldığı toplantıda konuşan Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, Büyükşehir, "Samsun'da ilk kez düzenlenen bu tür toplantılar, Büyükşehir Belediye Başkanımızın öncülüğünde tüm ilçelerde yapıldı. Atakum'da birlikte yapılabilecek işlerin tamamını burada konuşacağız. Kentin sorunlarıınn çözümünün konuşulacağı bu toplantı başarılı bir çalışma olacak. Yerel yöneticiler, muhtarlar, her iki belediyenin yöneticileri, bürokratları dayanışma içerisinde olursak Samsun kazanır. 31 Mart'tan sonra hepimiz 'Samsun Partisi'nin üyesiyiz. Samsun bu birliktelikten başarı sağlayabilirse, sorunları çözebilirse herkes kazanır" dedi.

'EN VERİMLİ TOPLANTILARIMIZDAN...'

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ise, "Seçim bitti. Atakum'un siyasi ve icra sorumlusu belli oldu. Bu toplantıda tüm muhtarlarımıza söz vereceğiz. Talep, öneri ve isteklerini dinleyeceğiz. Bugün 17'nci ilçedeki toplantımızı gerçekleştiriyoruz. 16 ilçede yaptığımız toplantıların birikimiyle birlikte inşallah en verimli toplantılarımızdan biri olacak. Atakum İlçesi'yle ilgili en üst sorumlular ve Büyükşehir Belediyesi yöneticileri olarak biz buradayız. Ekiplerimiz kendileriyle ilgili kısımları not alacaklar. Muhtarlarımızın taleplerini aldıktan sonra biz ilçe ve Büyükşehir Belediyesi ekiplerimiz ve kaymakamımızla birlikte önümüzdeki 4.5 yılda neler yapacağımızı planlayacağız" diye konuştu.

‘OMUZLARIMIZDA BÜYÜK VEBAL VAR’

Atakum’un Karadeniz’in marka yüzü olduğunu belirterek sözlerine devam eden Başkan Demir, "Atakum adeta Karadeniz Bölgesi'nin gelecek vizyonu.  Geldiğimiz nokta itibariyle verimlilik çok önemli. Yetişmiş insan gücü Samsun’da oldukça iyi durumda. Hepimizin bu ülkeye, bu memlekete, 1 milyon 350 bin insanımıza, çoluk çocuğumuzun geleceğine borcu var. Omuzlarımızda çok büyük bir vebal bulunuyor. Bu vebalin hakkını yerine getirmek için buradayız.  Katılım sağlayan herkese çok teşekkür ediyorum. Bu formatta bir toplantıya en üst düzeyde katılım olsa olsa Samsun’da olurdu ve de bu gerçekleşti" dedi.

İLÇELERDE SİNERJİ OLUŞTURULDU

Başkan Mustafa Demir, ilçe toplantılarının çok faydalı olduğunu da belirterek, "Toplantılarımızdan çok verim aldık. Toplantıları yaptığımız ilçelerde, sahada bir sinerji oluştu. Etkin bir şekilde hizmet için çalışılıyor. Başkanımızla ve meclis üyelerimizle çalışmalarımızı bir taraftan bu ruha uygun olarak devam ettiriyoruz” dedi.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert