Erdem Okan: İstikrarlı Ve Güçlü Türkiye İçin
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Erdem Okan: İstikrarlı Ve Güçlü Türkiye İçin
15.06.2018 10:14:32

 

Erdem Okan: İstikrarlı Ve Güçlü Türkiye İçin

MHP Samsun Milletvekili Adayı Erdem Okan, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'yle yürütmenin daha istikrarlı ve meclisin daha güçlü olacağını ifade ederek, Lider Ülke Türkiye vizyonu için Cumhur İttifakı'na destek istedi.

EKONOMİMİZİN CAN DAMARI

Çarşamba ilçesinde seçim çalışmalarını sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun Milletvekili Adayı Erdem Okan, esnafları tek tek gezerek sıkılmadık el bırakmıyor. 24 Haziran'da halkın teveccühünü ve onayı almak için çalıştıklarını belirten Erdem Okan, "Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'yle yürütme daha istikrarlı ve meclis daha güçlü olacak. Ekonomimizin ihtiyacı yapısal reformların hızla gerçekleştirilmesi sağlanacaktır." dedi. Esnafın ekonominin can damarı olduğunu vurgulayan Okan, "Esnafımıza söz verdik. Vergi ve prim yükünün hafifletilmesini, geçmiş hizmetlerine borçlanma hakkı tanınmasını, taşımacı esnafa vergisiz akaryakıt ve şoförlere yıpranma payı hakkı temin edilmesini hayata geçireceğiz." şeklinde konuştu.

BİRLİK BERABERLİK İTTİFAKI

Erdem Okan, MHP Havza İlçe Başkanlığı'nın düzenlediği iftar programına icabet ederek, MHP Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, İl Başkan Yardımcısı Ersu Malkoç, il yöneticileri, Havza İlçe Başkanı Uğur Yıldırım, Ülkü Ocakları İl Başkanı Yalçın Altıntaş ile birlikte muhtarlarımız, STK başkanları ve vatandaşlarla bir araya geldi. Lider Ülke Türkiye için yola çıktıklarını ifade eden Erdem Okan, "Ülkemizin ve milletimizin çimentosu Milliyetçi Hareket Partisi, birliğin ve beraberliğin güvencesidir. 15 Temmuz'da devletin içine sızan hainlere milletimiz, büyük bir iradeyle karşı çıktı. Cumhur İttifakı o gün doğdu. Ülkemizin bekasının ön planda tutulduğu Cumhur İttifakı, Lider Ülke Türkiye vizyonuna ulaşmak ve istikrar için en az 2023 yılına kadar devam edecek." diye konuştu.

BAŞKANDAN FLAMA HEDİYESİ

Yeşilırmakspor Başkanı Ömer Öztürk, MHP Samsun Milletvekili Adayı Erdem Okan'a kulüp flaması hediye ederek, Çarşamba'da sportif çalışmalarını aktardı.

​MHP Samsun Erdem Okan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert