İsrafın Ve Yolsuzlukların Ceremesini Vatandaş Çekiyor!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
İsrafın Ve Yolsuzlukların Ceremesini Vatandaş Çekiyor!
01.10.2019 12:28:37

 

İsrafın Ve Yolsuzlukların Ceremesini Vatandaş Çekiyor!

Eğitim Bir Sen Samsun 2 Nolu Şube Başkanı Tevfik Demir

MEMURA YÜZDE 4 ELEKTRİĞE DOĞALGAZA SUYA YÜZDE 35 ZAM

Eğitim Bir Sen Samsun 2 Nolu Şube Başkanı Tevfik Demir, vatandaşa kendi enerjisini üretmenin yollarını aramalarını tavsiye etti.

Demir sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, “Türkiye dışa bağımlılıktan kurtulmak için nasıl kendi savunma sanayisini oluşturuyorsa bizim de evlerimizde ve işyerlerimizde YEDAŞ'a ve SAMGAZ'a karşı ucuz ve kendimize ait enerji kaynaklarını oluşturmamız lazım” diye yazdı.

Demir şöyle devam etti;

“Bu güneş paneli mi olur, başka bir şey mi olur bilmiyorum ama eğer tedbir almazsak elektrik, su, doğalgaz faturaları; evimizi, işyerlerimizi,aldığımız, kullandığımız tüm her şeyi direk etkiliyor. Ve de ailelerimizin ekonomik bağımsızlığını tehlikeye düşürecek hale geliyor.

Bunu sakın şaka olarak algılamayın.

Memura yüzde 4 verirken elektrik, doğalgaz ve suya üç ayda gelen yüzde 35 zam aile ekonomilerimizi ciddi şekilde tehdit ediyor artık.

Ülkemiz için tüm fedakârlıklara evet ama israfın ve yolsuzluğun müsebbibi biz değiliz.

Yapanların ceremesini de çekmek istemiyoruz artık.

Eğitim Bir Sen Samsun 2 Nolu Şube Başkanı Tevfik Demir Eğitim Bir Sen
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ugurfb republıc1907yüce azizyıldırım     2019-10-02 sayın hocam ülkenin bir ferdi olarak bulunduğu konumuda sümen altı etmiş güzel bir açıklama yapmış her yetkisi olan susmamalı memursen 2 nolu şube başkanı yanlışı görmüş halk özellikle dar gelirli çaresiz memur.emekli.asgari ücretli küçük esnaf v.s sayın hocam tevfik bey son 3 ayı baz almış son 15 ay olarak bakılmalı. muhabede bir kural vardır gelir-gider hesabı halkın geliri ve gideri gelir tek kalem gider onlarca kalem her kaleme zamlar dayatılıyor ölürken kefenizmi bile bor. idrak edecek
GALERİLER
Advert