İYİ Parti Kavak Belediye Başkan Adayı Şerif Ün, HDP’ye oy verdim diyen seçmene bakın ne dedi!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
İYİ Parti Kavak Belediye Başkan Adayı Şerif Ün, HDP’ye oy verdim diyen seçmene bakın ne dedi!
30.03.2019 11:08:20

 

İYİ Parti Kavak Belediye Başkan Adayı Şerif Ün, HDP’ye oy verdim diyen seçmene bakın ne dedi!

İyi Parti Kavak Belediye Başkan Adayı Şerif Ün’ün, seçim konuşması yaptığı sırada HDP’ye oy verdiğini söyleyen seçmene “doğrusunu yapmışsın” diye cevap vermesi, Kavak’ta kriz çıkarttı.

Pazar günü gerçekleştirilecek yerel seçimlerde partilerin adayları son hazırlıklarını tamamladı. Seçim yasakları önce son propagandalarını yapan adaylar seçmenleri ile bir araya gelerek vaatleri anlattı.

İyi Parti Kavak Belediye Başkan Adayı Şerif Ün, seçim vaatlerini anlatmak için seçmenler ile bir araya geldi. Seçmenlerine, AK Parti’nin seçim politikalarının yanlış olduğunu anlatmaya çalışan Ün, AK Parti’nin Kavak ilçesini HDP’li yaptığını söyledi.

Arka taraflardan bir seçmen HDP’ye oy verdiğini söyleyince “doğrusunu yapmışsın” dedi.

İyi Parti Kavak Belediye Başkanı Şerif Ün, “Kavak’ı getirdiler, HDP’li yaptılar. 24 Haziran’da 17 tane oy almış HDP” sözlerinin ardından arkalarda duran bir seçmen “biri benden” diyerek Ün’e cevap verdi. İyi Parti Adayı Şerif Ün ise, seçmene “doğrusunu yapmışsın” şeklinde cevap verdi. Videonun sosyal medya paylaşılmasının ardından HDP’ye oy veren seçmene doğrusunu yapmışsın diye cevap veren Şerif Ün’e tepki mesajları yağmaya başladı.

Kaynak: Gerçek Taraf

 

İyi Parti Kavak Şerif Ün HDP
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Yok Olmalısınız     2019-04-04 Siz net ahlaksızsınız. Adam espri yapıyor. Herkes o an rast gelip, öyle diyebilir. İma da olabilir, kinaye de olabilir. Yahu bu millet sizin anlayışınızdan ne zaman kurtulacak...
GALERİLER