Karadenizli Sanatçı Selçuk Balcı, OMÜ’de Öğrencilerle Buluştu
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Karadenizli Sanatçı Selçuk Balcı, OMÜ’de Öğrencilerle Buluştu
15.11.2018 09:23:46

 

Karadenizli Sanatçı Selçuk Balcı, OMÜ’de Öğrencilerle Buluştu

Karadeniz’in sevilen popüler genç şarkıcısı Selçuk Balcı, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) öğrencileriyle buluştu.

OMÜ Gençlik Topluluğunun düzenlediği ve Eğitim Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleşen “İçimizden Biri” adlı söyleşide öğrencilerle bir araya gelen Balcı, onların yoğun ilgisi ve sevgisi ile karşılandı.

Karadeniz kökenli olan, şarkılarını yorumlarken kemençe çalmasıyla da dikkat çeken genç şarkıcı, “Patika” ve “Mila” adlarını taşıyan albümlerinin çıkış hikâyesini gençlerle paylaştı. Albümlerinde öncelikli olarak kendi bestelerine yer veren Balcı, Karadeniz yöresine ait anonim türkü ve horon melodilerinden de yaralandığını söyledi. Kendisi de Başkent Üniversitesi Konservatuar Bölümünde 3. sınıf öğrencisi olan Balcı, katılımcı öğrencilerle beraber sevilen şarkılarını seslendirdi. Onlardan gelen özel şarkı isteklerini de kırmayan sanatçı, öğrencileri akşam 21:30’da Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu’nda vereceği konsere davet etti.

Güzel ve renkli görüntülere sahne olan sohbet; öğrencilerin sanatçı ile bol bol fotoğraf çektirmesi ve Gençlik Topluluğu Başkan Yardımcısı Güldamla Sönmez’in Balcı adına dikilmiş fidanın sertifikasını kendisine takdim etmesiyle son buldu.

 

 

​Karadeniz Selçuk Balcı OMÜ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER