Kasıtlı algı operasyonları sınır tanımıyor
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Kasıtlı algı operasyonları sınır tanımıyor
25.02.2020 10:39:56

 

Kasıtlı algı operasyonları sınır tanımıyor

Vekiller bile sazan gibi atladı

SASKİ’NİN LOGOSU YOKTU Kİ!

Samsun Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü logosundan Atatürk’ü kaldırıldığı yönündeki tepkilere ilginç bir cevap verdi.

SASKİ’den yapılan açıklamada, “SASKİ olarak yeni dönemde, kurum imajımızı yenilemek, halkla olan ilişkilerimizde olumlu bir iklim oluşturmak ve devam ettirmek için birçok yeniliğe imza attık.” Denilerek şöyle devam edildi;

 

KURUMSAL LOGOMUZ YOKTU

Bu yeniliklerden bir tanesi de kuruluşundan bu güne kadar kurumsal logosu bulunmayan kurumumuza daha iyi ve daha güçlü bir imaj için logo tasarımı yaptırmak oldu. Kamu kaynağını harcamadan, kurumumuza logo konusunda destek olmak isteyen özel ve tüzel kişiler tarafından bila bedel yapılan tasarımlar arasından, personelimizin de görüşüne başvurarak yapılan anket sonucu beğeni toplayan logo tasarımı, 27 Aralık 2019 tarihinden itibaren kullanılmaya başlanmıştır.

Dolayısıyla bazı basın yayın organlarında çıkan “SASKİ Logodan Atatürk’ ü çıkarttı. Yeni logoyu kullanmaya başladı” gibi beyanlar gerçeği yansıtmamaktadır. Bu tarihe kadar idaremizin bir logosunun bulunmaması kurumsal kimlik açısından çok büyük eksiklik iken, hem halkımızdan hem de çalışanlarımızdan çok büyük beğeni ve övgüler alan, kurumumuzun kimliğini ve faaliyet alanını tam olarak yansıtan logomuzun algı yönetimine alet edilerek son bir hafta içerisinde yapılmış gibi lanse edilmesi iyi niyetle izah edilemez.

Samsun Su ve Kanalizasyon İdaresi Samsun Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü SASKİ Atatürk
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert