Melih Gökçek'in Oğlu Osman Gökçek Sincan’dan Aday Olacak!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Melih Gökçek'in Oğlu Osman Gökçek Sincan’dan Aday Olacak!
16.11.2018 09:34:34

 

Melih Gökçek'in Oğlu Osman Gökçek Sincan’dan Aday Olacak!

​Melih Gökçek'in oğlu Osman Gökçek'in 31 Mart tarihinde yapılacak yerel seçimlerde AK Parti'den aday gösterileceği iddia edildi.

Yeniçağ gazetesi yazarı ve 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün eski danışmanı Ahmet Takan, bugünkü köşesinde Beştepe'den edindiği kulis bilgilerini yazarken Melih Gökçek'in oğlu Osman Gökçek'in aday gösterileceğini ileri sürdü.

Takan, Beştepe'deki kaynağına dayandırarak verdiği bilgide, geçtiğimiz yıl "metal yorgunluğu" gerekçesi ile Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından istifası istenerek görevden alınan eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in "MHP'den adaylığının söz konusunu olmadığını" belirtti. Takan yazısında ayrıca Gökçek'in yakın zaman içinde hem Devlet Bahçeli'ye hem de Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan'a teşekkür ziyareti de planladığını belirterek ziyaretin içeriği ile ilgili olarak ise "Devlet Bey'in yaklaşımını ve sonrasında Tayyip Bey'in yaklaşımını iade-i itibar olarak gördüğü için" ifadelerini kullandı.

Ahmet Takan'ın "Gökçek, Bahçeli'ye çok çok teşekkür edecek!.." başlıklı yazısında ilgili kısım şöyle:

"Saray kaynaklarım çok iddialı... "Sincan'da Osman Gökçek aday gösterilecek" diyorlar... Anlatılanlara göre, Melih Gökçek'in oğlu Osman Gökçek için özel bir talebi olmamış.

Doktor Devlet Bahçeli'nin "adayımız Melih Gökçek" diye ortalığı karıştırmasının nedeni şimdi daha iyi anlaşılıyor. Gizli/açık ziyaretlerin arkasından sosyal medyada yayınlanan poz poz Devlet Bahçeli/Osman Gökçek fotoğraflarının nedeni de... Melih Gökçek, Bahçeli'ye ne kadar teşekkür etse azdır!.."

Melih Gökçek Osman Gökçek AK Parti incan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER