​Meral Akşener’e Musavat Dervişoğlu operasyonu!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
​Meral Akşener’e Musavat Dervişoğlu operasyonu!
07.09.2018 15:16:00

 

​Meral Akşener’e Musavat Dervişoğlu operasyonu!

İYİ Parti Genel Başkanı Merak Akşener’in kararıyla Teşkilat Başkanı Koray Aydın imzalı teşkilatlara gönderilen istifa talimat yazısına Samsun teşkilatının uymamasının sebebinin Musavat Dervişoğlu'nun B Planının sebep olduğu ortaya çıktı.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Musavat Dervişoğlu teşkilatları dolaşarak gizli toplantılarla taşra teşkilatlarının istifa etmemeleri yönünde telkinde bulunuyor.

Dervişoğlu, teşkilat başkanlarından önümüzdeki günlerde yeni bir kongre kararı alınacağını ve kendisinin İYİ Parti Genel Başkanı adayı olacağını istifa etmeyerek kongrede kendisinin desteklenmesini istiyor.

ROMATEM’DE GİZLİ TOPLANTI

İYİ Parti Samsun teşkilatının istifaları sürekli ileriki günlere atmasının ardında yatan sebebin de Dervişoğlu’nun İYİ Parti Samsun İl Başkanı Öner Süslü’nün tedavi gördüğü Samsun Romatem Fizik Tedavi hastanesinde yaptığı toplantı olduğu iddia edildi.

İYİ Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü, Romatem’de İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Musavat Dervişoğlu ile yaptığı toplantının ardından İYİ Parti Samsun Yönetim kurulunun yer aldığı Vhatssapp grubuna sesli bir mesaj gönderdi.

Süslü Mesajında;

“Kıymetli İl yöneticilerimiz. Ben Ömer Süslü İl Başkanınız. İstifa süreciyle ilgili bir süre bekleme kararı almış bulunuyorum. İstifa için lütfen acele etmeyiniz. Hepinizi çok seviyorum Sevgiler ve Saygılar sunuyorum.” Diye belirtti.

İYİ Parti Merak Akşener Musavat Dervişoğlu İYİ Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Yalan habere tepki     0000-00-00 Yalan dolan haber yapmayın vicdansızlık bu eğer karekter ve haysiyet sahibi iseniz buna tenezzül etmezsiniz bunun yalan olduğu ortaya çıkınca basın kartınızı yırtacak haysiyetiniz olacak mı
onder torun     0000-00-00 Meral hanım bu adamlarla yolda yürürken düşersin ve bir tekme de bunlar sana atarlar.
onder torun     0000-00-00 Köstebekler köstebek yuvasında tünel kazıyor lar
MÜJGAN TOMAKİN     2018-09-08 MAFYA BOZUNTULARI
GALERİLER