Mustafa Demir; Samsun İçin Karar Verin!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Mustafa Demir; Samsun İçin Karar Verin!
29.03.2019 10:40:26

 

Mustafa Demir; Samsun İçin Karar Verin!

-Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, "31 Mart'ta Samsun için, geleceğimiz için sandıkta kararınızı verin" dedi.

Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir,  vatandaşların sandıkta vereceği kararın baş tacı olacağını söyledi.

Seçim çalışmalarını sürdüren Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, YEPAŞ ve SAMGAZ'ı ziyaret etti, iş kadınlarıyla sabah kahvaltısında buluştu, sorularını cevapladı,  talep ve önerilerini dinledi. Özel bir hastanede çalışanlarla bir araya gelen Demir,  hasta yakınlarına ve hastalara geçmiş olsun dileklerini iletti.

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu, MHP İl Başkanı Abdullah Karapıçak, Cumhur İttifakı Kavak Belediye Başkanı ve adayı İbrahim Sarıcaoğlu, teşkilat üyeleriyle birlikte Kavak ilçe mitingine de katılan Demir, 31 Mart yerel seçimlerinde destek istedi.

'HİZMETLER DURMAYACAK'

Kavak ilçesinin gönüllerde yerinin ayrı olduğunu, eşit hizmet ve eşit kalkınma anlayışıyla gelişim sürecini sürdürdüğünü ifade eden Demir, "Kavak ilçemizin sorunlarını biliyor ve giderme noktasında bu zamana kadar gösterilen gayretleri devam ettireceğiz. İlçemiz için birçok proje hayata geçirildi. Emeği geçenlere katkı verenlere teşekkür ediyorum. Yeni dönemde de halkımız yetkiyi verdiği takdirde tüm ilçelerimiz gibi Kavak'ta da yeni bir dönemi başlatacağız." dedi.

'YAPARSAK BİZ YAPARIZ'

"31 Mart'ta Samsun için, geleceğimiz için sandıkta kararınızı  verin" diyen Demir, "Sandık bizim demokrasimizin vazgeçilmezi. Halkımızın aldığı her kararın başımızın üzerinde yeri vardır. Aylardır sahada bu kutlu göreve neden talip olduğumuzu, neler yapacağımızı anlatıyoruz. Bizim kendimizden, halkımıza hizmet etme noktasında hiç endişemiz yok. Vatandaşlarımız bize güvensin, inansın yetkiyi vererek oylarının nasıl hizmete dönüştüğünü görsün. Bu zamana kadar verdikleri destekten hiç pişman olmadılar. 'Yaparsa  AK Parti Yapar' anlayışı yüreklere işledi. Şimdi Cumhur İttifakımız, el ele kol kola vererek hizmet için, büyük Türkiye için 31 Mart'ta halkımızın karşısında." şeklinde konuştu.

AK Parti Samsun Mustafa Demir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER