OMÜ Güzel Sanatlar Öğrencileri Duvarları rölyeflerle süsledi!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
OMÜ Güzel Sanatlar Öğrencileri Duvarları rölyeflerle süsledi!
16.05.2018 08:51:52

 

OMÜ Güzel Sanatlar Öğrencileri Duvarları rölyeflerle süsledi!

Güzel Sanatlar Resim Bölümü ve MYO Mimari Dekoratif Sanatlar Bölümü öğrencileri “OMÜ Yaşam Merkezi İç Mekan Renkli Rölyef Çalışmaları” isimli proje kapsamında yaptıkları çalışmaları Rektör Prof. Dr. Sait Bilgiç ile paylaştı.

Proje ekibi Rektörlüğün kendileri adına düzenlediği yemekte Rektör Sait Bilgiç ile bir araya geldiler. OMÜ Yaşam Merkezi Personel Yemekhanesi’nde gerçekleşen yemeğe; Rektör Prof. Dr. Sait Bilgiç, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mehmet Ali Cengiz, Prof. Dr. Mehmet Kuran, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Güngör Kural, proje sorumluları Dr. Öğr. Üyesi Engin Güney, Öğr. Gör. Temel Şükrü Töre ve Öğr. Gör. Abdulkerim Turkaya, Prof. Dr. Ali Seylan ve projeye destek veren 25 öğrenci katıldı.

Yemekte açılış konuşmasını yapan Dr. Öğr. Üyesi Engin Güney “Öğrencilerimizin de içinde bulunduğu projemiz 15 Mayıs 2017’de başlayarak tam bir yıl sonra 15 Mayıs 2018 tarihinde tamamlandı. Yutonglarla oyarak yapılan çalışmalar sonradan renklendirildi. Projemizde 25 öğrencimiz yer aldı. Öğrencilerimizin çalışmalarıyla ortaya çıkan bu tarz projelerin devamını getirmeyi planlıyor ve umut ediyoruz.” dedi.

Rektör Prof. Dr. Sait Bilgiç ise projede yer alan akademisyenlere ve öğrencilere teşekkür ederek özellikle bu tarz projelerin öğrencilerin emek ve çalışmalarını sergileyebilmeleri ve paylaşabilmeleri adına anlamlı ve güzel olduğunu söyledi.

Konuşmasının ardından Rektör Bilgiç, proje kapsamında gerçekleştirilen tasarım ve uygulamalarda emeği geçen öğretim elemanları Dr. Öğr. Üyesi Engin Güney, Öğr. Gör. Temel Şükrü Töre, Öğr. Gör. Abdulkerim Turkaya ve 25 öğrenciye tek tek teşekkür belgelerini sundu ve OMÜ Yaşam Merkezi Personel Yemekhanesi’nin duvarlarını süsleyen renkli rölyef çalışmalarını inceleyerek öğretim elemanları ve öğrencilerden bilgi aldı.

Yemek, Rektör Prof. Dr. Sait Bilgiç’in proje ekibiyle hatıra fotoğrafı çektirmesiyle son buldu.

OMÜ Prof. Dr. Sait Bilgiç
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert