Sağlık-Sen Sağlık Çalışanları Kriz Koordinasyon Merkezi Kurdu
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Sağlık-Sen Sağlık Çalışanları Kriz Koordinasyon Merkezi Kurdu
20.03.2020 14:57:50

 

Sağlık-Sen Sağlık Çalışanları Kriz Koordinasyon Merkezi Kurdu

Sağlık Sen Samsun Şube Başkanı İlyas Biçer, Koronavirüs nedeniyle yoğun mesai yapan sağlık çalışanlarına yönelik Kriz Koordinasyon Merkezi oluşturulduğunu açıkladı.

Sağlık Sen Samsun Şube Başkanı İlyas Biçer, Sağlık Sen Genel Merkezi tarafından sağlık çalışanlarının 0 531 911 33 90 nolu WhatsApp hattı oluşturulduğunu ve bu hat üzerinden Türkiye’nin her tarafından sorun ve taleplerini yazabileceklerini kaydetti.

SAHADAN WHATSAPP HATTIMIZA GELEN SORUNLARI HIZLICA ÇÖZÜME KAVUŞTURACAĞIZ

Sağlık-Sen olarak sağlık çalışanlarının 7/24 yanında olduklarını belirten Sağlık Sen Samsun Şube Başkanı İlyas Biçer, Sağlık Sen Genel Merkezi tarafından kurulan Sağlık-Sen Kriz Koordinasyon Merkezi'yle sağlık çalışanlarının sorunlarına çözüm bulmaya çalışacaklarını da dile getirerek, "Bu zorlu mücadelede sağlık çalışanlarımıza ağır bir yük düşüyor. Biz de Sağlık Sen olarak sahadan Wapsap hattımıza gelen sorunları hızlıca çözüme kavuşturmak için gayret sarf edeceğiz" dedi.

Koronavirüs sağlık WhatsApp Sağlık Sen Samsun Şube Başkanı İlyas Biçer Sağlık Sen ağlık Sen Samsun Şube Başkanı İlyas Biçer
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert